Η Άντζελα Δημητρίου, ναι, είναι στο J2US – «Κάναμε comeback»

00:00 - 07/06/2020

Στη σκηνή του J2US βρέθηκε, το βράδυ του Σαββάτου, η Άντζελα Δημητρίου. Μετά την πολυσυζητημένη παρουσία ή όχι στην κριτική […] The post Η Άντζελα Δημητρίου, ναι, είναι στο J2US – «Κάναμε comeback» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Άντζελα Δημητρίου έκανε δυναμικό comeback! BINTEO

Στο πλατό του «Just The 2 of Us» βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου η Άντζελα Δημητρίου και ξεσήκωσε με τα τραγούδια της.

Διαβάστε το στο thebest.gr

J2US: Το επικό ντουέτο της Άντζελας Δημητρίου με τον Νίκο Κοκλώνη – «Kάναμε comeback»

Η Άντζελα Δημητρίου βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου στη σκηνή του J2US και ενθουσίασε με την εμφάνιση της το τηλεοπτικό κοινό. The post J2US: Το επικό ντουέτο της Άντζελας Δημητρίου με τον Νίκο Κοκλώνη – «Kάναμε comeback» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άντζελα Δημητρίου: «Έκανε comeback» στο J2US [vid]

Άντζελα Δημητρίου: Ο παρουσιαστής στη συνέχεια τη ρώτησε αν έπρεπε να ταυτιστεί με κάποιον από τους κριτές ποιος θα ήταν αυτός. «Όλοι είναι καλοί αλλά εγώ με αυτή που τρελαίνομαι είναι αυτή με το κίτρινο! γιατί είναι ο εαυτός της».

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»