Ο Νίκος Ψαρράς αποκαλύπτει τις εξελίξεις στις Άγριες Μέλισσες – Έρχονται τα πάνω κάτω για Βιολέτα και Μιλτιάδη

21:15 - 30/06/2020

Στο περιοδικό “TV Έθνος” και τον Αλέξη Μίχα έδωσε συνέντευξη ο Νίκος Ψαρράς, που αυτές τις μέρες αναμένεται να κάνει […] The post Ο Νίκος Ψαρράς αποκαλύπτει τις εξελίξεις στις Άγριες Μέλισσες – Έρχονται τα πάνω κάτω για Βιολέτα και Μιλτιάδη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Νίκος Ψαρράς αποκαλύπτει τις εξελίξεις στις Άγριες Μέλισσες – Έρχονται τα πάνω κάτω για Βιολέτα και Μιλτιάδη

Στο περιοδικό “TV Έθνος” και τον Αλέξη Μίχα έδωσε συνέντευξη ο Νίκος Ψαρράς, που αυτές τις μέρες αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο του στις Άγριες Μέλισσες. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για την απόφασή του να πει “ναι” στην επιτυχημένη σειρά του ΑΝΤ1, ενώ μιλάει και για τις εξελίξεις που θα έχει η είσοδός του στις Άγριες Μέλισσες. Απείχατε για μεγάλο διάστημα από την τηλεόραση. Πώς αποφασίσατε την επιστροφή σας; Είναι θέμα προσφοράς. Τι σου προτείνουν. Λόγω του θεάτρου ο χρόνος μου ήταν ούτως ή άλλως πολύ περιορισμένος. Ήταν πολύ δύσκολο να μην πάω σε μια πρόβα για να προλάβω ένα γύρισμα. Επίσης -κακά τα ψέματα- στα χρόνια της κρίσης οι αμοιβές ήταν πολύ χαμηλές στην τηλεόραση. Αυτό ήταν ανασταλτ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»