«Λυπάμαι που δεν βρέθηκα στην Πορτογαλία, ήταν άρρωστη η μητέρα μου»: Ο Κυριάκος Μητσοτάκης για το Euro 2004 [βίντεο]

22:30 - 04/07/2020

Στο Καλλιμάρμαρο που «βούλιαξε» ένα ζεστό βράδυ του Ιουλίου ο Κυριάκος Μητσοτάκης κάθησε απέναντι από τον Τάκη Φύσσα και θυμήθηκαν το έπος της Πορτογαλίας. Ο Κυριάκος Μητσοτάκης και Τάκης Φύσσας συμμετείχαν στην εκπομπή 2004 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ στο COSMOTE SPORT 1HD, με τον πρωθυπουργό της Ελλάδας να επιδεικνύει τις γνώσεις του στο... The post «Λυπάμαι που δεν βρέθηκα στην Πορτογαλία, ήταν άρρωστη η μητέρα μου»: Ο Κυριάκος Μητσοτάκης για το Euro 2004 [βίντεο] appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μητσοτάκης για το Euro 2004: «Λυπάμαι που δεν βρέθηκα στην Πορτογαλία, ήταν άρρωστη η μητέρα μου»

Ο πρωθυπουργός της Ελλάδας, Κυριάκος Μητσοτάκης αποκάλυψε τον λόγο που δεν κατάφερε να ταξιδέψει στην Πορτογαλία για να ζήσει από κοντά το Euro 2004

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

Θρίλερ για γερά νεύρα με Airbus στην Πορτογαλία: Οι δυνατοί άνεμοι έκαναν το αεροπλάνο να χοροπηδάει [Βίντεο]

Νέος κατώτατος μισθός: Τι αλλάζει από 1η Απριλίου – Οι αυξήσεις σε μισθούς, επιδόματα, τριετίες [αναλυτικά τα ποσά]

Θρίλερ με το ακέφαλο πτώμα της 85χρονης στην Καρδίτσα – Τί εξετάζουν οι Αρχές [Βίντεο]

Ευρωεκλογες 2024-ΣΥΡΙΖΑ: Αυτοί είναι οι πρώτοι υποψήφιοι

Καιρός: Υποχωρεί (προσωρινά) η αφρικανική σκόνη – Λιακάδα και υψηλές θερμοκρασίες [Βίντεο]

Το παρασκήνιο για το «ξήλωμα» Μπρατάκου – Παπασταύρου από τον Μητσοτάκη λόγω της επίσκεψης στον Βαγγέλη Μαρινάκη