Οι "Πρωινοί Τύποι" έρχονται στον Ant1 ακόμα πιο....πρωινοί!

13:03 - 30/08/2020

ΠΡΕΜΙΕΡΑ, ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 06:30 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ο Νίκος Ρογκάκος και ο Παναγιώτης Στάθης γίνονται ακόμα πιο πρωινοί φέτος! Από το Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου οι «Πρωινοί Τύποι»έρχονται μισή ώρα νωρίτερα στον ΑΝΤ1, στις 06:30, για να μας ενημερώσουν για τις τελευταίες εξελίξεις στηνΕλλάδα καιτον κόσμο. Με άποψη και χιούμορ, οι «Πρωινοί Τύποι»ακολουθούν με αισιόδοξη ματιά τα βήματα της ειδησεογραφίας, συνθέτουν το ενημερωτικό παζλ του...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει