Ο Νίκος Μουτσινάς απαντά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα»

11:36 - 15/09/2020

Αποκαλυπτικός, ήταν ο Νίκος Μουτσινάς την ημέρα της πρεμιέρας του, όποτε και φιλοξενήθηκε στην ραδιοφωνική εκπομπή του Λάμπρου Κωνσταντάρα και […] The post Ο Νίκος Μουτσινάς απαντά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Νίκος Μουτσινάς για την δήλωση της Ιωάννα Μαλέσκου ότι «δεν χρωστώ σε κανέναν τίποτα»

«Δεν ξέρω αν ευθύνομαι εγώ ακριβώς για το ότι έχει η Ιωάννα εκπομπή στον ΣΚΑΙ».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η απάντηση του Νίκου Μουτσινά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα»

“Είναι πολύ προσωπική υπόθεση όλο αυτό. Δεν έχει να κάνει με μένα. Εγώ δεν περίμενα κάτι. Γενικά δεν περιμένω κάτι”, λέει ο Νίκος Μουτσινάς. Αποκαλυπτικός, ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Η απάντηση του Νίκου Μουτσινά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Nίκος Μουτσινάς: Πώς αντέδρασε στην φράση της Μαλέσκου :”Δεν χρωστάω σε κανένα τίποτα”!

Όπως όλοι ξέρουμε, η Ιωάννα Μαλέσκου, έγινε γνωστή στο κοινό της Αθήνας μέσα από το Καλό To άρθρο Nίκος Μουτσινάς: Πώς αντέδρασε στην φράση της Μαλέσκου :”Δεν χρωστάω σε κανένα τίποτα”! δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η απάντηση του Μουτσινά στη Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Στη ραδιοφωνική εκπομπή του Λάμπρου Κωνσταντάρα και της Έλενας Κώνστα «Number 1 Radioshow” μίλησε ο Νίκος Μουτσινάς απαντώντας μεταξύ άλλων στην τοποθέτηση της Ιωάννας Μαλέσκου η οποία τόνισε ότι δε θεωρεί ότι χρωστά κάτι στον ίδιο για την επαγγελματική της πορεία και αναγνώριση -η οποία ωστόσο βελτιώθηκε κατά πολύ μετά τα βίντεο όπου ο ίδιος τη σχολίαζε στην εκπομπή του. «Αυτά είναι πολύ πάρα-δώσε και πολύ της στιγμής. Δεν ξέρω αν ευθύνομαι εγώ ακριβώς για το ότι έχει η Ιωάννα εκπομπή στον ΣΚΑΙ, επειδή σχολιάζω πάρα πολλά πρόσωπα στη Χρυσή Τηλεόραση και δεν έχουν πάρει όλα εκπομπή. Εγώ έκανα αυτό που ήθελα να κάνω για την εκπομπή μου και από εκεί και πέρα το κανάλι, έκανε ότι ήθελε για

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μουτσινάς: Απαντά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα σε κανέναν»

Ο Νίκος Μουτσινάς μίλησε στην ραδιοφωνική εκπομπή του Λάμπρου Κωνσταντάρα και της Έλενας Κώνστα «Number…

Διαβάστε το στο queen.gr

Μουτσινάς: Απαντά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα σε κανέναν»

Ο Νίκος Μουτσινάς μίλησε στην ραδιοφωνική εκπομπή του Λάμπρου Κωνσταντάρα…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Μουτσινάς: Απαντά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστάω τίποτα σε κανέναν»

Ο Νίκος Μουτσινάς μίλησε στην ραδιοφωνική εκπομπή του Λάμπρου Κωνσταντάρα και της Έλενας Κώνστα «Number 1 Radioshow» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην Ιωάννα Μαλέσκου, για την περίφημη δήλωσή της «δεν χρωστώ σε κανέναν τίποτα».

Διαβάστε το στο mothersblog.gr

Ο Νίκος Μουτσινάς απαντά στην Ιωάννα Μαλέσκου για το δεν χρωστάω τίποτα

Αποκαλυπτικός, ήταν ο Νίκος Μουτσινάς την ημέρα της πρεμιέρας του, όποτε και φιλοξενήθηκε στην ραδιοφωνική εκπομπή του Λάμπρου Κωνσταντάρα και της Έλενας Κώνστα «Number 1 Radioshow”. O δημοφιλής παρουσιαστής που ξεκίνησε πολύ δυναμικά στα ποσοστά τηλεθέασης, αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στην Ιωάννα Μαλέσκου, για την περίφημη δήλωσή της «δεν χρωστώ σε κανέναν τίποτα». «Αυτά είναι πολύ πάρα-δώσε και πολύ της στιγμής. Δεν ξέρω αν ευθύνομαι εγώ ακριβώς για το ότι έχει η Ιωάννα εκπομπή στον ΣΚΑΙ, επειδή σχολιάζω πάρα πολλά πρόσωπα στη Χρυσή Τηλεόραση και δεν έχουν πάρει όλα εκπομπή. Εγώ έκανα αυτό που ήθελα να κάνω για την εκπομπή μου και από εκεί και πέρα το κανάλι, έκανε ότι ήθελε για το κανάλι», δ

Διαβάστε το στο spoilers

Nίκος Μουτσινάς: Τι απαντάει στην Ιωάννα Μαλέσκου για το «δεν χρωστώ τίποτα»…

Ο Νίκος Μουτσινάς στην πρώτη συνέντευξη της σεζόν στο “Number 1 Radioshow”!

Διαβάστε το στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»