Τι είπε ο Θοδωρής Παπαλουκάς για τις χαμένες βολές στο ΟΑΚΑ και τον... Παναθηναϊκό

23:33 - 06/10/2020

Τι είπε ο Θοδωρής Παπαλουκάς για τις χαμένες βολές στο ΟΑΚΑ και τον... Παναθηναϊκό 06/10/2020 Τηλεοπτική συνέντευξη όπου μίλησε για όλους και για όλα έδωσε ο Θοδωρής Παπαλουκάς στην Cosmote TV. «Θεωρητικά θα είχαμε κερδίσει, αλλά οι βολές πρέπει να μπουν, γιατί είσαι αυτός που είσαι και είσαι εκεί για αυτό το πράγμα. Δεν υπάρχει άνθρωπος που να στενοχωρήθηκε περισσότερο από μένα για αυτές τις βολές. Εγώ θα του κουβαλάω στην υπόλοιπη ζωή μου», ανέφερε για τις χαμένες βολές στον τέταρτο τελικό του 2011 με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ. Παράλληλα, μίλησε για την πρόταση που είχε από το «τριφύλλι» και την ορθάνοιχτη πόρτα που του άφησε ο αείμνηστος Παύλος Γιαννακό

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παπαλουκάς: «Θα κουβαλάω πάντα τις χαμένες βολές στο ΟΑΚΑ - Είχα μιλήσει με τον Παναθηναϊκό» (vid)

Ο Θοδωρής Παπαλουκάς αναφέρθηκε στις χαμένες βολές στον 4ο τελικό του Ολυμπιακού το 2011 στο ΟΑΚΑ με τον Παναθηναϊκό, ενώ ανέφερε και πότε βρέθηκε κοντά με τους "πράσινους". 

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»