Ευγενία Δημητροπούλου: “Δεν θεωρώ ότι η προσωπική ζωή μου είναι εμπόδιο στην καριέρα μου” (video)

09:39 - 22/10/2020

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο “The 2Night Show” την Ευγενία Δημητροπούλου, την πρωταγωνίστρια της καθημερινής σειράς To άρθρο Ευγενία Δημητροπούλου: “Δεν θεωρώ ότι η προσωπική ζωή μου είναι εμπόδιο στην καριέρα μου” (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευγενία Δημητροπούλου: Δεν θεωρώ ότι είναι εμπόδιο στην προσωπική ζωή η δουλειά μου (βίντεο)

Η ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, για το ενδεχόμενο να αφήσει για ένα διάστημα την υποκριτική, ώστε να αφιερωθεί στη δημιουργία οικογένειας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ευγενία Δημητροπούλου : «Η προσωπική μου ζωή δεν είναι εμπόδιο στην καριέρα μου»

Καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η ηθοποιός Ευγενία Δημητροπούλου και μίλησε για τις σπουδές στην Νομική και την προσωπική της ζωή

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Συγκλονισμένος ο Αντώνης Κανάκης: Η νέα απώλεια που του στοίχισε – «Έχω κουραστεί με αυτήν την κατάσταση»

Ελένη Μενεγάκη: Στην Άνδρο πέρασε το Σαββατοκύριακο με τον Μάκη Παντζόπουλο και την κόρη τους – Αποκλειστική φωτογραφία από το πλοίο

Survivor: Ο Σάββας Γκέντσογλου αποχωρεί οικειοθελώς – Σοκ στην ομάδα του

Ξεσπάει η Κατερίνα Τσάβαλου: «Η Ελεονώρα Μελέτη έχει δεχτεί φαιδρή επίθεση για αυτό που επέλεξε, αν είναι δυνατόν»

Αντιγόνη Νεοφύτου: «Ετοιμαζόμουν να πάω στο φεστιβάλ Βενετίας αλλά μου τηλεφώνησε ο Αντρέας Γεωργίου για έναν ρόλο»

Καμπαρντίνα: Το πανωφόρι των ενδιάμεσων εποχών είναι το καταλληλότερο για αυτή την εβδομάδα!