Επίθεση με βιτριόλι: Η Αννίτα Ναθαναήλ μιλάει για την κατάσταση της Ιωάννας (video)

09:30 - 07/01/2021

Τι είπε η Αννίτα Ναθαναήλ στο MEGA για την κατάσταση της υγείας της Ιωάννας, καθώς και την εκστρατεία υποστήριξής της.

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επίθεση με βιτριόλι: Το μήνυμα του πατέρα της Ιωάννας στη δράστιδα

Μήνυμα στη φερόμενη δράστιδα της επίθεσης στην κόρη του έστειλε ο πατέρας της 34χρονης Ιωάννας, που δέχθηκε επίθεση με βιτριόλι τον περασμένο Μάιο. Μιλώντας στην εκπομπή “Αλήθειες με τη Ζήνα” στο Star, o πατέρας της άτυχης Ιωάννας αναφέρθηκε στην κατάσταση της υγείας της κόρης τους αλλά και στους λόγους για τους οποίους έχουν «παγώσει» τα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Επίθεση με βιτριόλι: «Θέλω το παιδί μου» - Το μήνυμα του πατέρα της Ιωάννας

Ο πατέρας της Ιωάννας που δέχτηκε επίθεση με βιτριόλι στην Καλλιθέα, έστειλε το δικό του μήνυμα, στη γυναίκα που επιτέθηκε στη κόρη του.Ο πατέρας της Ιωάννας που δέχτηκε επίθεση με βιτριόλι στην Καλλιθέα, μίλησε στο Star και έστειλε το δικό του μήνυμα, τόσο για την υγεία της κόρης του, όσο και για την δράστιδα της επίθεσης. Ο ίδιος σημείωσε πως «(τα Χριστούγεννα φέτος) ήταν πάρα πολύ λυπημένα. Η κόρη μου αυτή τη στιγμή είναι σε μία κατάσταση σταθερή χωρίς να προχωράει λόγω κορονοϊού. Είναι σταθερή. Δεν μπορούμε να συνεχίσουμε την υπόλοιπη δουλειά που έχει να κάνει. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα στο Θριάσιο τώρα γιατί είναι φρακαρισμένο. Είναι όλοι οι διάδρομοι κλεισμένοι. Που να μπει τώρα αυτό

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση