Καπουτζίδης –Σεργουλόπουλος στο πλευρό της Αγγελικής Λάμπρη και της Τζένης Μπότση - τι έγραψαν

13:13 - 29/01/2021

Οι αποκαλύψεις του Γιώργου Καπουτζίδη και του Φώτη Σεργουλόπουλου για τα όσα υπέστησαν οι φίλες τους από τον Κώστα Σπυρόπουλο συγκλονίζουν.«Είμαι δίπλα σου! Όπως ήμουν και τότε, 22 χρόνια πριν, που ήρθες στο σπίτι μου κλαίγοντας αμέσως μετά από αυτό που σου συνέβη», γράφει ο Γιώργος Καπουτζίδης για την Αγγελική Λάμπρη, με την οποία τον συνδέει φιλία χρόνων και της οποίας έχει βαφτίσει το παιδί, κάτω από την ανάρτηση – καταγγελία της ηθοποιού για την σεξουαλική παρενόχληση που υπέστη στα χέρια του Κώστα Σπυρόπουλου. Μια καταγγελία την οποία συνυπογράφουν η Τζένη Μπότση και η Λουκία Μιχαλά και ενδεχομένως και άλλες συνάδελφοί τους που είχαν παρόμοιες εμπειρίες. Διαβάστε ολόκληρη την ανάρτηση του

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά