Κατερίνα Τσάβαλου: Με κρίσεις πανικού για 2 χρόνια λόγω εργασιακής βίας

10:42 - 27/02/2021

Για τις αποκαλύψεις και καταγγελίες στο ελληνικό θέατρο αλλά και για την προσωπική της εμπειρία μίλησε στο Mega η ηθοποιός Κατερίνα Τσάβαλου. Η Κατερίνα Τσάβαλου ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Τσάβαλου: Με κρίσεις πανικού για 2 χρόνια λόγω εργασιακής βίας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου στο MEGA: «Για δύο χρόνια ήμουν με κρίσεις πανικού εξαιτίας εργασιακής βίας»

Η ηθοποιός μίλησε για την προσωπική της εμπειρία μετά τις καταγγελίες που έχουν δει το φως της δημοσιότητας 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Τσάβαλου: Για δύο χρόνια ήμουν με κρίσεις πανικού εξαιτίας εργασιακής βίας (Βίντεο)

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Τα ιστορικά στοιχεία και το «απόκοσμο» χρώμα της Αθήνας - Κολυδάς: «Το εντονότερο γεγονός» αφρικανικής σκόνης που έχει καταγραφεί ποτέ στην πρωτεύουσα

Οι Χούθι έπληξαν με πυραύλους 2 φορτηγά πλοία και ένα καταδρομικό του πολεμικού ναυτικού των ΗΠΑ

Νέο κύμα αφρικανικής σκόνης τον Μάιο! Συχνότερα τα φαινόμενα - Η ανάλυση του Δημοσθένη Σαρηγιάννη

Premier League: Ήττα σοκ για τη Λίβερπουλ, «τεσσάρα» με ανατροπή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Η ροζ πανσέληνος φωτίζει τον ουρανό - Μαγικές εικόνες από το «πασχαλινό φεγγάρι»

Οι φίλαθλοι της ΑΕΚ αποθέωσαν τον Ματίας Αλμέιδα: Τραγουδούν το επίθετο του πατέρα μου