Β.Τριφύλλη: «Ο καρκίνος ήρθε τη στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί» (βίντεο)

15:42 - 18/03/2021

Η Βάσια Τριφύλλη, κατά τη διάρκεια τηλεοπτικής της συνέντευξης στην εκπομπή «Pop Up», μίλησε για την εποχή που παράλληλα με την επιτυχία του «Ραντεβού στα τυφλά», νόσησε από καρκίνο. ​Παράλληλα, αναφέρθηκε και στην άρνησή της να κάνει τον Πρωινό Καφέ. «Το “Ραντεβού στα τυφλά” έκανε 95% τηλεθέαση. Ο Μεγακλής Βιντιάδης δεν έβαλε στην παρουσίαση τη γυναίκα του, την Πωλίνα, αλλά εμένα και είπε στον παραγωγό ότι αυτή είναι άλογο, άσε τη να τρέξει. Το άνοιγμα του σακακιού στο Ραντεβού το έκανα αυθόρμητα από το άγχος μου και μου είπαν να το κρατήσω. ​Δεν ήξερε κανείς για τον καρκίνο. Πήγαινα στο γύρισμα και έλεγα στους συνεργάτες μου “άμα λιποθυμήσω, μη στεναχωρηθείτε, θα σηκωθώ και θα συνεχίσουμε”»,

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάσια Τριφύλλη: “Ο καρκίνος ήρθε τη στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί”

Στην κάμερα της εκπομπής “Pop up” παραχώρησε συνέντευξη η Βάσια Τριφύλλη και μίλησε για τη μάχη To άρθρο Βάσια Τριφύλλη: “Ο καρκίνος ήρθε τη στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Συγκινεί η Βάσια Τριφύλλη: Ο καρκίνος ήρθε τη στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί

by elisavet18/03/2021 17:2318/03/2021 17:3216 Στον Ιορδάνη Παπακυριακού και το Pop Up έδωσε συνέντευξη η Βάσια Τριφύλλη.  Η Βάσια Τριφύλλη μίλησε για την περιπέτειά της με... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Συγκινεί η Βάσια Τριφύλλη: Ο καρκίνος ήρθε τη στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί

Διαβάστε το στο spoilers

Βάσια Τριφύλλη: “Ο καρκίνος ήρθε τη στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί”

Στην κάμερα της εκπομπής “Pop up” παραχώρησε συνέντευξη η Βάσια Τριφύλλη και μίλησε για τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο αλλά και την πρόταση που είχε να παρουσιάσει τον “Πρωινό Καφέ“, όμως αρνήθηκε. Όσον αφορά στη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο την περίοδο που ήθελε να κάνει παιδί, η Βάσια Τριφύλλη είπε: “Δεν […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις