Ο Ίαν Στρατής “εισβάλει” στις Άγριες Μέλισσες

11:39 - 05/12/2019

Στο Final Four τον βρήκε, στις Άγριες Μέλισσες θα τον δούμε. Όπως αποκάλυψε ο Ίαν Στρατής στο Πρωινό και την […] The post Ο Ίαν Στρατής “εισβάλει” στις Άγριες Μέλισσες appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ίαν Στρατής: Σε ρόλο-έκπληξη στις «Άγριες Μέλισσες»

Έρχεται για να φλερτάρει τη Δρόσω, τη μικρότερη από τις τρεις αδελφές Σταμίρη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Ίαν Στρατής "εισβάλει" στις Άγριες Μέλισσες (VIDEO)

Στην επιτυχημένη σειρά του ΑΝΤ1, Άγριες Μέλισσες, αναμένεται να δούμε τον Ίαν Στρατη, όπως αποκάλυψε ο ίδιος στο Πρωινό και την Άννα Ζηρδέλη. “Ναι, αλήθεια είναι. Θα μπω στις Άγριες Μέλισσες. Θα κάνω ένα guest για δύο επεισόδια και είμαι πολύ ενθουσιασμένος γιατί είναι η πρώτη φορά που παίζω σε σειρά και είμαι και γι’ αυτό πολύ αγχωμένος”, είπε ο Ίαν Στρατής περιχαρής. Δείτε τι είπε:

Διαβάστε το στο thestival.gr

Γνωστός Έλληνας τραγουδιστής «εισβάλει» στις Άγριες Μέλισσες [video]

Ο Ίαν Στρατής αποτελεί ακόμα ένα πρόσωπο που θα "εισβάλλει" στην επιτυχημένη παράσταση του ANT1 "Άγριες Μέλισσες" και την αποκάλυψη έκανε ο ίδιος. The post Γνωστός Έλληνας τραγουδιστής «εισβάλει» στις Άγριες Μέλισσες [video] appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τι αποκάλυψε η Κ.Διαδασκάλου για τις Άγριες Μέλισσες

Μεταξύ άλλων δήλωσε: “Περνάω υπέροχα και με την Έλλη Τρίγγου, που έχουμε πολύ σκληρές σκηνές. Με την Μαρία Κίτσου κάνουμε τρελές πλάκες. Τελειώνουμε αυτές τις πολύ σκληρές σκηνές, τις… bitches σκηνές και μετά κάνουμε πολλά γέλια”. photo:eurokinissi The post Τι αποκάλυψε η Κ.Διαδασκάλου για τις Άγριες Μέλισσες appeared first on EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Δεν φαντάζεσαι ποιος τραγουδιστής «εισβάλει» στις Άγριες Μέλισσες

Είναι πραγματικά έκπληξη αυτό

Διαβάστε το στο queen.gr

Γνωστός τραγουδιστής εισβάλει στις Άγριες Μέλισσες

Γνωστός τραγουδιστής ετοιμάζεται να εισβάλει στη δημοφιλή σειρά του ΑΝΤ1 “Ναι, αλήθεια είναι. Θα μπω στις Άγριες Μέλισσες......είναι η πρώτη φορά που παίζω σε σειρά και είμαι και γι’ αυτό πολύ αγχωμένος.. Δείτε ΕΔΩ ποιος είναι 

Διαβάστε το στο madata.gr

Κούκλος τραγουδιστής εισβάλλει στις "Άγριες Μέλισσες" για να φλερτάρει τη Δρόσω!

Το "Πρωινό " βρέθηκε στα backstage του "The Final Four" και εκεί συνάντησε τον Ιάν Στρατή, ο οποίος επιβεβαίωσε τις φήμες που τον θέλουν να συμμετέχει στις Άγριες Μέλισσες! Ο ταλαντούχος τραγουδιστής θα κάνεις κάποιες γκεστ σε 2 επεισόδια της σειράς και ο ρόλος του θα είναι να φλερτάρει τη Δρόσω. Δείτε όσα είπε  

Διαβάστε το στο entertv.gr

Ποιος γνωστός τραγουδιστής μπαίνει στις «Άγριες Μέλισσες»;

Ένα πρόσωπο έκπληξη μπαίνει στις Άγριες Μέλισσες και η έκπληξη όλων είναι μεγάλη. Ποιος τραγουδιστής εισβάλλει στη σειρά και ποιος θα είναι ο δικός του ρόλος; Ο Ίαν Στρατής στις Άγριες Μέλισσες… Κι όμως! Τι θα κάνει ο Ίαν Στρατής στις Άγριες Μέλισσες; Ποιον ρόλο θα υποδυθεί; Ας πάρουμε τα πράγματα απ’ την αρχή… Η […] Το άρθρο Ποιος γνωστός τραγουδιστής μπαίνει στις «Άγριες Μέλισσες»; εμφανίζεται στο iPop.

Διαβάστε το στο ipop.gr

Ο Ίαν Στρατής "εισβάλει" στις Άγριες Μέλισσες (video)

Για δύο επεισόδια

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»