Επικό σχόλιο του Α.Πετρετζίκη για το Master Chef: «Απαγορεύεται να ακουστεί το όνομά μου»

09:41 - 17/04/2021

Ο Άκης Πετρετζίκης για ακόμη μία φορά έδειξε ότι παρακολουθεί την επικαιρότητα και έκανε το δικό του σχόλιο με αφορμή το επεισόδιο του Master Chef. Στο επεισόδιο που προβλήθηκε εμφανίστηκαν οι τρεις προηγούμενοι νικητές του ριάλιτι μαγειρικής, ενώ μια αναφορά στον Άκη Πετρετζίκη προκάλεσε την αντίδρασή του στα σόσιαλ μίντια. Συγκεκριμένα στην κουζίνα του MasterChef επέστρεψαν οι Λάμπρος Βακιάρος, Σταύρος Βαρθαλίτης και Μανωλής Σαρρής. Έλειπε μόνο ο Τιμολέων Διαμαντής, ο οποίος ήταν ο δεύτερος νικητής από την περίοδο που το MasterChef μεταδίδεται στο Star. Οι τρεις προαναφερθέντες νικητές έφτιαξαν το πιάτο, το οποίο κλήθηκαν να αντιγράψουν οι διαγωνιζόμενοι που βρίσκονται στο φετινό σπίτι του Mas

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άκης Πετρετζίκης: «Καρφώνει» το Masterchef – «Δεν πρέπει να ακουστεί το όνομά μου»

Στο χθεσινό επεισόδιο του MasterChef εμφανίστηκαν οι τρεις προηγούμενοι νικητές του ριάλιτι μαγειρικής, ενώ μια αναφορά στον Άκη Πετρετζίκη προκάλεσε την αντίδρασή του στα σόσιαλ μίντια. Συγκεκριμένα στην κουζίνα του MasterChef επέστρεψαν οι Λάμπρος Βακιάρος, Σταύρος Βαρθαλίτης και Μανωλής Σαρρής. Έλειπε μόνο ο Τιμολέων Διαμαντής, ο οποίος ήταν ο δεύτερος νικητής από την περίοδο που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Άκης Πετρετζίκης «Καρφώνει» το Masterchef: «Δεν πρέπει να ακουστεί το όνομά μου»

Ο Άκης Πετρετζίκης με αφορμή το χθεσινό επεισόδιο του MasterChef έκανε ένα σχόλιο «καρφί». Κι αυτό γιατί στο χθεσινό επεισόδιο του MasterChef εμφανίστηκαν οι τρεις προηγούμενοι νικητές του ριάλιτι μαγειρικής, […]

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις