Αντελίνα Βαρθακούρη: «Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο, είχαμε κακή σχέση»

00:50 - 21/04/2021

Στο The 2Night Show ήταν καλεσμένη η Αντελίνα Βαρθακούρη κι αναφέρθηκε στο σύντομο διαζύγιο που είχε με τον Alpha όταν […] The post Αντελίνα Βαρθακούρη: «Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο, είχαμε κακή σχέση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντελίνα Βαρθακούρη: Με τον Χάρη ήταν τρελή καψούρα

Η παρουσιάστρια μίλησε για την προσωπική της ζωή, της σχέση της με τον πεθερό της Γιάννη Πάριο αλλά και γιατί έφυγε από τον Alpha

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Το πρόβλημα με τον έναν άνθρωπο στον Alpha και ο πεθερός της, Γιάννης Πάριος

Η Αντελίνα Βαρθακούρη μίλησε για τη συνεργασία της με τον Alpha αλλά και τον πατέρα του Χάρη Βαρθακούρη, Γιάννη ΠάριοΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αντελίνα Βαρθακούρη: Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο, είχαμε κακή σχέση

Στο σύντομο διαζύγιο που είχε με τον Alpha όταν παρουσίαζε εκεί εκπομπή αλλά και τα συναισθήματά της από το τέλος της συνεργασίας τους, αναφέρθηκε η Αντελίνα Βαρθακούρη η οποία βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» «Όταν μου ήρθε η πρόταση του Globetrotters, εννοείται την δέχτηκα γιατί θα έπρεπε να ήμουν κουτή για […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: «Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο, είχαμε κακή σχέση»

  Καλεσμένη στο The 2Night Show ήταν η Αντελίνα Βαρθακούρη κι αναφέρθηκε στο σύντομο διαζύγιο που είχε με τον Alpha όταν παρουσίαζε εκεί εκπομπή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Είχα πρόβλημα με έναν άνθρωπο στον ALPHA – Όσα είπε για τον Γιάννη Πάριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφορικά με τη συνεργασία της με τον ALPHA, είπε ότι «είχε πρόβλημα με έναν άνθρωπο» όπως χαρακτηριστικά είπε. Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια του «ΣΟΥ-ΚΟΥ Family» στον ΣΚΑΪ δήλωσε ότι «με τον ALPHA ήταν ένα σύντομο διαζύγιο, μετά ήρθε ο ΣΚΑΪ στη ζωή μου και με πίστεψε ο κύριος Κόμπος και, ύστερα από πολύ καιρό, νιώθω καλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Το πρόβλημα με τον έναν άνθρωπο στον Alpha και ο πεθερός της, Γιάννης Πάριος

Η Αντελίνα Βαρθακούρη μίλησε για τη συνεργασία της με τον Alpha αλλά και τον πατέρα του Χάρη Βαρθακούρη, Γιάννη Πάριο

Διαβάστε το στο mothersblog.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο

«Ήταν ένα διαζύγιο πάρα πολύ σύντομο, γρήγορο γιατί εγώ όταν χωρίζω δεν λέω πολλά. Βάζω μια υπογραφή και φεύγω» δήλωσε η Αντελίνα Βαρθακούρη Καλεσμένη του... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αντελίνα Βαρθακούρη: Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο

Διαβάστε το στο spoilers

Βαρθακούρη: «Στον Alpha είχα πρόβλημα μόνο με έναν άνθρωπο, είχαμε κακή σχέση»

Καλεσμένη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»