Ξέσπασε η Ντιλέτα Λεότα: «Σταματήστε πια, δεν μπορώ να έχω φίλους κι όχι εραστές;»

19:10 - 28/04/2021

Η διάσημη Ιταλίδα ρεπόρτερ, Ντιλέτα Λεότα, απασχόλησε για μία ακόμη φορά τα ΜΜΕ της πατρίδας της, για τη σχέση της με τον αντιπρόεδρο της Ρόμα, Ράιαν Φρίντκιν. Δημοσιεύματα έκαναν λόγο για το νέο… καυτό ζευγάρι του ιταλικού ποδοσφαίρου, αναλύοντας και πως μπορεί να επηρεάσει το γεγονός, την ιταλική ομάδα, που ετοιμάζεται να αντιμετωπίσει τη Μάντσεστερ ... Περισσότερα To άρθρο Ξέσπασε η Ντιλέτα Λεότα: «Σταματήστε πια, δεν μπορώ να έχω φίλους κι όχι εραστές;» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξέσπασε η Ντιλέτα Λεότα: «Φτάνει πια! Δε μπορώ να έχω φίλους, μόνο εραστές;»

Η Ιταλίδα ρεπόρτερ έγινε έξαλλη με τα δημοσιεύματα που αφορούν την προσωπική της ζωή.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι