Χρήστος Δάντης: Το παρασκήνιο στο τραγούδι «Το Παλιό Μου Παλτό»

21:24 - 07/05/2021

Ο Χρήστος Δάντης έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη και αναφέρθηκε στις δυσκολίες που αντιμετωπίζει λόγω της πανδημίας, ενώ μίλησε για το παρασκήνιο στο τραγούδι «Το Παλιό Μου Παλτό».Ο Χρήστος Δάντης μίλησε στη κάμερα της εκπομπής «Love It» και έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην Ιωάννα Μαλέσκου. Ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στο παρασκήνιο γύρω από το επιτυχημένο τραγούδι «Το Παλιό Μου Παλτό». «”Το Παλιό Μου Παλτό” είχα παιδευτεί πολύ για να το πάρω. Ο Λάκης Παπαδόπουλος με ταλαιπώρησε πάρα πολύ ενώ η Σάννυ Μπαλτζή ήταν πάρα πολύ ανοιχτή. Ο Λάκης Παπαδόπουλος μου έβγαλε την ψυχή γιατί μία μου έλεγε ότι “δεν μου ταιριάζει το τραγούδι” και μία “μήπως ήταν καλύτερα να το πει ο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά