Σ.Λυμπεράκη για Eurovision 2021: «Θέλω να πάμε και να σκίσουμε για την Ελλάδα» (βίντεο)

22:26 - 09/05/2021

Στη σκηνή του YFSF All Star βρέθηκε, το βράδυ της Κυριακής, η Στεφανία Λυμπερακάκη στον ΑΝΤ1. Η εκπρόσωπος της Ελλάδας στον φετινό διαγωνισμό της Eurovision ερμήνευσε το κομμάτι «Last Dance» σε μια διαφορετική βερσιόν. Πιο συγκεκριμένα, την 18χρονη τραγουδίστρια συνόδεψε στο πιάνο ο συνθέτης του κομματιού, Δημήτρης Κοντόπουλος που στη συνέχεια θα έπαιρνε τον ρόλο του γκεστ κριτή στο YFSF. Αμέσως μετά το πέρας της ερμηνείας της, η Μαρία Μπεκατώρου συνάντησε τη Στεφανία Λυμπερακάκη στη σκηνή του σόου μεταμφιέσεων του ΑΝΤ1 και τη ρώτησε για τα συναισθήματα της. «Πάμε δυνατά! Είμαι πολύ χαρούμενη, θέλω να βρεθώ εκεί τώρα και να σκίσουμε για την Ελλάδα» σημείωσε με ενθουσιασμό η Στεφανία Λυμπερακάκη

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις