Μαρία Καλάβρια: «Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Ιωάννα Τούνη ταιριάζουν απόλυτα»

10:34 - 13/09/2021

Στο Happy Day μίλησε η Μαρία Καλάβρια και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο ζευγάρι που συζητιέται τελευταία: Δημήτρης Αλεξάνδρου – […] The post Μαρία Καλάβρια: «Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Ιωάννα Τούνη ταιριάζουν απόλυτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Καλάβρια - Η πρώην του Δ. Αλεξάνδρου: Αλεξάνδρου και Τούνη ταιριάζουν απόλυτα (Βίντεο)

«Δεν έχουμε καμία επαφή», ξεκαθάρισε η Μαρία Καλάβρια για τον πρώην της Δημήτρη Αλεξάνδρου, που δημοσιοποίησε την σχέση του με την Ι. Τούνη.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρία Καλάβρια για Αλεξάνδρου – Τούνη: «Δεν ταιριάζαμε μεταξύ μας»

Στο Happy Day μίλησε η Μαρία Καλάβρια και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον πρώην σύντροφό της, Δημήτρη Αλεξάνδρου και τη σχέση του με την Ιωάννα Τούνη, «Δεν υπάρχει κάποιος που να μη γνωρίζει για τη σχέση του Δημήτρη και της Ιωάννας. Μου φαίνεται εξαιρετικό. Ταιριάζουν απόλυτα. Πραγματικά αυτά τα δύο παιδιά ταιριάζουν πάρα πολύ και νομίζω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Καλάβρια: “Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Ιωάννα Τούνη είναι το ζευγάρι της χρονιάς”

Τη Μαρία Καλάβρια συνάντησε η κάμερα του Happy Day και η Όλγα Λαφαζάνη. Η επιχειρηματίας σχολίασε To άρθρο Μαρία Καλάβρια: “Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Ιωάννα Τούνη είναι το ζευγάρι της χρονιάς” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μαρία Καλάβρια: "Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Ιωάννα Τούνη ταιριάζουν απόλυτα"

"Δεν έχουμε καμία επαφή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»