Josephine: Με όποιον ήμουν και το έλεγα χώριζα -ο Mad Clip σεβόταν

10:48 - 11/11/2021

Η λαμπερή Josephine εξήγησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου τους λόγους που αποφεύγει να μιλάει για τα προσωπικά της.Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχθηκε την Josephine στο «The 2Night Show» για μια κουβέντα από την οποία δεν έλειψαν οι αναφορές στην ερωτική ζωή της. «Ξέρεις ότι δεν μιλάω πια για τα προσωπικά μου» είπε η τραγουδίστρια, προκαλώντας την αντίδραση του παρουσιαστή. «Δεν έχω ποτέ ρωτήσει για το προσωπικά σου» της είπε . «Λες ψέματα. Με έχεις ξαναρωτήσει για τα προσωπικά μου. Πριν 4 χρόνια, 5...» αντεπιτέθηκε η τραγουδίστρια, η οποία εξήγησε τους λόγους που αποφάσισε να μην μιλάει πλέον για αυτό το θέμα. «Δεν θέλω να συζητάω για όλα αυτά γιατί δεν μου κάνει και πολύ καλό. Το γρουσουζεύω. Με ό

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά