Λ.Καλφαγιάννης: «Με ποιο δικαίωμα ο Μ.Μαυρικίου μιλά για τα προσωπικά μου δεδομένα;»

13:04 - 18/11/2021

O Λεωνίδας Καλφαγιάννης, κατά τη διάρκεια δηλώσεών του σε τηλεοπτική εκπομπή, απάντησε στον Μαυρίκιο Μαυρικίου ο οποίος αποκάλυψε στον αέρα του Alpha πως ο ηθοποιός αποχώρησε από παράσταση καθώς είναι ανεμβολίαστος. Ο ηθοποιός έξαλλος από τις δηλώσεις του παραγωγού τόσο ότι μίλησε για προσωπικά του δεδομένα ενώ όπως είπε άλλη είναι η αλήθεια για την αποχώρησή του. «Όταν κάποιος μιλάει δημόσια για έναν άλλο άνθρωπο, ειδικά για ένα τόσο σοβαρό θέμα που έχει ανατρέψει σε τεράστιο βαθμό την καθημερινότητα μας, οφείλει τουλάχιστον να είναι προσεκτικός. Αρχικά, ποιος δίνει το δικαίωμα σε αυτόν τον άνθρωπο, αυτό το παιδί το γλυκό, τον Μαυρίκιο, να μιλήσει για τα δικά μου προσωπικά δεδομένα; Εγώ όχι πάν

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καλφαγιάννης κατά Μαυρικίου: Ποιος του δίνει το δικαίωμα να μιλάει για τα προσωπικά μου δεδομένα;

Σε έξαλλη κατάσταση έφεραν τον ηθοποιό Λεωνίδα Καλφαγιάννη οι onair αποκαλύψεις που έκανε ο μουσικός και παραγωγός Μαυρίκιος Μαυρικίου για τους ανεμβολίαστους καλλιτέχνες δίνοντας μάλιστα στη δημοσιότητα τα ονόματά τους. Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου ο οποίος μίλησε στην εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου «Super Κατερίνα» εστίασε σε όσους αρνούνται να κάνουν το εμβόλιο κατά του κορονοϊού λέγοντας πως μεταξύ αυτών είναι και ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης. «Θα κινηθώ νομικά» απάντησε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης Κατά τη διάρκεια της εκπομπής του ΑΝΤ1 «Πρωινό», ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης εξέφρασε την έντονη ενόχλησή του για τα όσα είπε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου υπογραμμίζοντας πως σκοπεύει να κινηθεί νομικά αν ο Μαυρί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις