Τάσος Ιορδανίδης: «Όταν γνώρισα την Θάλεια Ματίκα, ήμουν σε σχέση»

01:51 - 16/12/2021

Ο Τάσος Ιορδανίδης ήταν καλεσμένος στο The 2night Show κι εξομολογήθηκε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου το πως ξεκίνησε η σχέση του […] The post Τάσος Ιορδανίδης: «Όταν γνώρισα την Θάλεια Ματίκα, ήμουν σε σχέση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Ιορδανίδης: Όταν γνωριστήκαμε με την Θάλεια Ματίκα ήμουν σε σχέση

Η τρυφερή εξομολόγηση που έκανε ο Τάσος Ιορδανίδης για την σύζυγο του. Με αφορμή την επιτυχία του σίριαλ “Η γη της ελιάς” βρέθηκε ο Τάσος Ιορδανίδης καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο πλατό του The 2night Show. Μέσα σε όλα, μίλησε για το πως ξεκίνησε η σχέση με την ηθοποιό, Θάλεια Ματίκα. «Εγώ ήμουν σε σχέση ... Περισσότερα To άρθρο Τάσος Ιορδανίδης: Όταν γνωριστήκαμε με την Θάλεια Ματίκα ήμουν σε σχέση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τάσος Ιορδανίδης – «Με τη Θάλεια Ματίκα ήμασταν φίλοι στην αρχή»

Ο ηθοποιός μιλά για τη σύζυγό του και το πώς κατέληξαν να είναι ζευγάρι

Διαβάστε το στο in.gr

Τάσος Ιορδανίδης: Ο έρωτας και η ίντριγκα με τη Θάλεια Ματίκα και το DVD που οδήγησε στον γάμο τους

Ο ηθοποιός Τάσος Ιορδανίδης μίλησε για τη σχέση του με την Θάλεια Ματίκα αποκαλύπτοντας πώς βρέθηκαν μαζίΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τάσος Ιορδανίδης: Εγώ ήμουν σε σχέση που την υπεραγαπούσα, όταν γνώρισα την Θάλεια Ματίκα

Στο πλατό του «The 2Night Show» προσκεκλημένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης (15/12) ο Τάσος Ιορδανίδης. Ο ταλαντούχος ηθοποιός, αλλά και θεατρικός παραγωγός που πρωταγωνιστεί στη σειρά «Γη της Ελιάς» μοιράστηκε γεγονότα και σκέψεις που σημάδεψαν τη ζωή του. Επίσης, μίλησε για τη φιλία με τη Θάλεια Ματίκα, που μετατράπηκε στον μεγάλο έρωτα της ζωής του, τον γάμο τους, την πατρότητα, τα επαγγελματικά ρίσκα στις θεατρικές παραγωγές, την έπαρση στα πρώτα του βήματα και την ομαλή προσγείωση στην πραγματικότητα. «Εγώ ήμουν σε σχέση που την υπεραγαπούσα, όταν γνώρισα την Θάλεια. Έρχεται για δουλειά και μου άρεσε πάρα πολύ σαν γυναίκα. Είτε είσαι ερωτευμένος, είτε καψούρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάσος Ιορδανίδης: Ήμουν σε σχέση όταν γνώρισα τη Θάλεια Ματίκα

Τάσος Ιορδανίδης: Όσα αποκάλυψε ο ηθοποιός στο "The 2night Show".

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Τάσος Ιορδανίδης: Ήμουν σε σχέση όταν γνώρισα τη Θάλεια Ματίκα

«Η Θάλεια μέχρι εκείνη την στιγμή μού έλεγε όλα τα ερωτικά της και τα προβλήματά της. Όταν τής είπα πως άρχισα να βγαίνω με μια άλλη γυναίκα, με κάλεσε στο σπίτι της να δούμε DVD, πήγα, δεν είδαμε ποτέ DVD και δεν έφυγα ποτέ από το σπίτι», είπε o Τάσος Ιορδανίδης. Στον Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε χθες καλεσμένος ο ηθοποιός Τάσος Ιορδανίδης. Μεταξύ άλλων μίλησε για την Θάλεια Ματίκα και τον γάμο τους.  «Εγώ ήμουν σε σχέση που την υπεραγαπούσα, όταν γνώρισα την Θάλεια. Έρχεται για δουλειά και μου άρεσε πάρα πολύ σαν γυναίκα. Είτε είσαι ερωτευμένος, είτε καψούρης, είτε παντρεμένος το χούι δεν φεύγει ποτέ, δηλαδή βλέπεις μια ωραία γυναίκα. Τής έκανα πρόταση για δουλειά, με ιντρίγκαρε, όπω

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Τάσος Ιορδανίδης: «Ήμουν σε σχέση όταν γνώρισα την Θάλεια Ματίκα»

Τάσος Ιορδανίδης: Ο γνωστός ηθοποιός ήταν καλεσμένος στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την προσωπική του ζωή και την σχέση του με την Θάλεια Ματίκα.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Τάσος Ιορδανίδης: «Όταν γνώρισα την Θάλεια Ματίκα, ήμουν σε σχέση» (video)

"Της έκανα πρόταση για δουλειά, με ιντρίγκαρε, όπως είναι φυσιολογικό. Με την πρώτη φορά με ιντρίγκαρε κι ένιωσα πως κάτι γίνεται" σημείωσε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος

My Style Rocks – Την «έσβησε» η Ζέτα Θεοδωροπούλου: «Μάθε να σέβεσαι! Μια εβδομάδα μου, η ζωή σου όλη»