«Ο Γιώργος Μαρίνος για να μην έχει αυτές τις συμπεριφορές, αναγκάστηκε να πει ότι είναι ομοφυλόφιλος»

01:04 - 19/01/2022

Ο Τάκης Ζαχαράτος ήταν καλεσμένος στο The 2night Show και μίλησε για το πόσο τον στήριξε επαγγελματικά ο Γιώργος Μαρίνος […] The post «Ο Γιώργος Μαρίνος για να μην έχει αυτές τις συμπεριφορές, αναγκάστηκε να πει ότι είναι ομοφυλόφιλος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: Ο Γιώργος Μαρίνος για να μην έχει αυτές τις συμπεριφορές, αναγκάστηκε να πει ότι είναι ομοφυλόφιλος

Απέναντι από τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, καλεσμένος στην εκπομπή «The 2Night Show» βρέθηκε καλεσμένος ο Τάκης Ζαχαράτος το βράδυ της Τρίτης και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Γιώργο Μαρίνο και σε ένα περιστατικό που τον έκανε αντιδράσει. Ο Τάκης Ζαχαράτος τόνισε πως θα ήθελε πάρα πολύ να κάνει ένα αφιέρωμα στον Γιώργο Μαρίνο και να μιλήσει για όλη την ιστορία του showman. «Ήταν ο πρώτος καλλιτέχνης που βγήκε δημόσια κι είπε ότι είμαι ομοφυλόφιλος κι αυτό έγινε γιατί ενώ το κοινό του ήταν εξαιρετικό κι είχε ένα ήθος απίστευτο… Είχε κάτι elegant, λαϊκό και ταυτόχρονα αρκετά ποιοτικό κι ευλογημένο από τον Θεό να κρατά μια ισορροπία. Σπάνια υπάρχουν τέτοιοi καλλιτέχνες που από τα κλάμα σε πάνε στ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Ο Γιώργος Μαρίνος για να μην έχει αυτές τις συμπεριφορές, αναγκάστηκε να πει ότι είναι ομοφυλόφιλος»

«Θα ήθελα πάρα πολύ να κάνω ένα αφιέρωμα στον Γιώργο Μαρίνο και να μιλήσω για όλη την ιστορία του… Ήταν ο πρώτος καλλιτέχνης που βγήκε δημόσια κι είπε ότι είμαι ομοφυλόφιλος κι αυτό έγινε γιατί ενώ το κοινό του ήταν εξαιρετικό κι είχε ένα ήθος απίστευτο… Είχε κάτι elegant, λαϊκό και ταυτόχρονα αρκετά ποιοτικό κι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»