Κωνσταντίνος Κίντζιος: Πως κατάφερε να χάσει 90 κιλά σε 1,5 χρόνο (VIDEO)

19:32 - 27/01/2022

Ο Κωνσταντίνος Κίντζιος προχώρησε σε μία ριζική αλλαγή και αποφάσισε να χάσει 90 κιλά μέσα σε 1,5 χρόνο. Ζύγιζε 170 κιλά κι εκείνο που τον παρακίνησε ήταν η προσπάθεια να ξανακερδίσει τη ζωή που έχανε για 27 ολόκληρα χρόνια… «Έχανα πολλές στιγμές και νομίζω ότι έχανα και την ελευθερία μου. Ήμουν εγκλωβισμένος μέσα στο σώμα και τον ίδιο μου τον εαυτό. Ήθελα να απαγκιστρωθώ από ένα βάρος που είχα. Ζούσα μία φυσιολογική ζωή, αλλά παράλληλα πολύ κουραστική λόγω κιλών. Μια μέρα ξύπνησα, κοιτάχτηκα στον καθρέφτη και είπα δυνατά στον εαυτό μου “τέλος”». «Το πιο δύσκολο ήταν να είμαι συνεπής στον εαυτό μου, στον στόχο που έχω θέσει. Το πιο δύσκολο ήταν να βαδίσω το μονοπάτι που σχεδίασα, ονειρευόμενος

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)