Τάσος Ιορδανίδης – Θάλεια Ματίκα: Γι’ αυτό δεν μιλούν με τον Πέτρο Φιλιππίδη εδώ και 8 χρόνια

12:50 - 04/02/2022

Ο Τάσος Ιορδανίδης βρέθηκε καλεσμένος στο Πρωινό την Παρασκευή και ο Πέτρος Φιλιππίδης δεν θα μπορούσε να λείψει από τη […] The post Τάσος Ιορδανίδης – Θάλεια Ματίκα: Γι’ αυτό δεν μιλούν με τον Πέτρο Φιλιππίδη εδώ και 8 χρόνια appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Ιορδανίδης - Θάλεια Ματίκα: Γι’ αυτό δεν μιλάνε με τον Πέτρο Φιλιππίδη εδώ και 8 χρόνια

«Για τις υποθέσεις που έχουν πάρει τον δρόμο τις Δικαιοσύνης, εγώ εξεπλάγην. Δεν το περίμενα να έχει φτάσει σε αυτό το σημείο», είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τάσος Ιορδανίδης: Αυτός είναι ο λόγος που δεν μιλάει με τον Πέτρο Φιλιππίδη

Τι λέει για τον χαρακτήρα του και τι για τις καταγγελίες που έχουν δει το φως της δημοσιότητας;

Διαβάστε το στο in.gr

Τάσος Ιορδανίδης- Θάλεια Ματίκα: Γι’ αυτό δεν μιλούν με τον Πέτρο Φιλιππίδη εδώ και 8 χρόνια

Ο Τάσος Ιορδανίδης βρέθηκε καλεσμένος στο Πρωινό την Παρασκευή και ο Πέτρος Φιλιππίδης δεν θα μπορούσε να λείψει από τη συζήτηση με την Φαίη Σκορδά και τον Γιώργο Λιάγκα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Τάσος Ιορδανίδης: Αυτός είναι ο λόγος που δεν μιλάμε με τον κουμπάρο μας Πέτρο Φιλιππίδη εδώ και 8 χρόνια

«Με τον Πέτρο Φιλιππίδη έχουμε να μιλήσουμε 8-9 χρόνια. Κάτι δεν θα συνέβη για να έχουμε να μιλήσουμε 8-9 χρόνια; Ήταν θέμα πάνω στα επαγγελματικά. Δεν ταίριαξαν τα χνώτα μας, συμπεριφορές, αντιλήψεις… Ξέρεις, όταν αρχίζεις και γνωρίζεις λίγο περισσότερο έναν άνθρωπο, βγαίνουν πολλά πράγματα στην επιφάνεια. Ε και χώρισαν οι δρόμοι μας. Δεν χρειάστηκε να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τάσος Ιορδανίδης – Θάλεια Ματίκα: Γιατί έχουν να μιλήσουν με τον Πέτρο Φιλιππίδη 8-9 χρόνια;

Τάσος Ιορδανίδης: «Με τον Πέτρο Φιλιππίδη έχουμε να μιλήσουμε 8-9 χρόνια».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Τάσος Ιορδανίδης - Θάλεια Ματίκα: Γι’ αυτό δεν μιλούν με τον Πέτρο Φιλιππίδη εδώ και 8 χρόνια (video)

"Δεν χρειάστηκε να πούμε αυτά που μας πείραξαν, ήταν πολύ σαφή αυτά που συνέβησαν", αποκαλύπτει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βιβή Αναστασιάδου: «Γι’ αυτό δεν πήρα την απόφαση να έρθω στην Αθήνα να κάνω τηλεόραση»

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Δεν τα έχω ξαναπεί ποτέ αυτά τα πράγματα»

Ηλίας Βρέττος: «Μου άφησε πολύ γλυκιά γεύση το Πιο Μεγάλο Παζάρι»

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας υποψιάζεται ότι σκότωσε τον πατέρα του

Πρώτος από εμάς: Ο Άλκης γνωρίζει την ετεροθαλή αδελφή του

Ελεονώρα Μελέτη για τις Ευρωεκλογές: «Δεν είμαι η άνεργη παρουσιάστρια που έψαχνε τι θα κάνει στο επόμενο βήμα»