Ιλένια Ουίλιαμς: «Νιώθω τον Δημήτρη Ουγγαρέζο οικογένεια μου»

10:32 - 16/03/2022

Συνέντευξη στην κάμερα του MEGA Καλημέρα παραχώρησε η Ιλένια Ουίλιαμς το πρωινό της Τετάρτης όπου και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην προηγούμενη […] The post Ιλένια Ουίλιαμς: «Νιώθω τον Δημήτρη Ουγγαρέζο οικογένεια μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιλένια Ουίλιαμς: «Τον Δημήτρη Ουγγαρέζο τον θεωρώ οικογένειά μου» (VID)

«Δεν λογάριαζα τι θα πει ο κόσμος, ανακοίνωνα τις αποφάσεις μου. Στα 18 είπα φεύγω στο εξωτερικό για να σπουδάσω», είπε αρχικά η Ιλένια Ουίλιαμς και στη συνέχεια μίλησε για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο. «Με τον Δημήτρη δεν είχαμε ανταγωνισμό, υπήρχε μια κόντρα επειδή ήταν ο παρουσιαστής κι εγώ στην συντακτική ομάδα. Κρατάμε καλή σχέση με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Η σχέση με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο και η αποκάλυψη για τη δύσκολη συνεργασία στην τηλεόραση

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Ιλένια Ουίλιαμς στην εκπομπή Mega Καλημέρα. Η Ιλένια To άρθρο Ιλένια Ουίλιαμς: Η σχέση με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο και η αποκάλυψη για τη δύσκολη συνεργασία στην τηλεόραση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: "Νιώθω τον Δημήτρη Ουγγαρέζο οικογένεια μου"

"Κρατάμε καλή επαφή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»