Θάνος Καλλίρης: Η αποκάλυψη για πρώτη φορά για την προσωπική του ζωή

13:36 - 30/03/2022

Συνέντευξη στη Δέσποινα Καμπούρη παραχώρησε ο Θάνος Καλλίρης, το πρωί της Τετάρτης, για την εκπομπή «Πάμε Δανάη» στο MEGA. Μέσα […] The post Θάνος Καλλίρης: Η αποκάλυψη για πρώτη φορά για την προσωπική του ζωή appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Καλλίρης: Αποκάλυψε πόσα χρόνια περνάει τη σύντροφό του;

«Η ηλικία είναι ό,τι γράφει η ταυτότητα, η δίκη μου γράφει 1962 άλλα δεν έχει σημασία, είναι θέμα ανθρώπου», σημειώνει ο τραγουδιστής.

Διαβάστε το στο in.gr

Θάνος Καλλίρης: Αποκάλυψε πόσα χρόνια περνάει την σύντροφό του;

Μια εφ΄όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» ο Θάνος Καλλίρης. Ο αγαπημένος τραγουδιστής μίλησε για τη ζωή και την καριέρα του. «Το τραγούδι μου ‘Το νου σου κύριε οδηγέ», το έγραψα όταν ήμουν σε σχέση με τη Ναταλία Γερμανού. Δεν υπήρχε στο μυαλό μου η πατρότητα. Βίωσα πολλά συναισθήματα όταν χώρισα και […] Το άρθρο Θάνος Καλλίρης: Αποκάλυψε πόσα χρόνια περνάει την σύντροφό του; εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Θάνος Καλλίρης: Η αποκάλυψη για την σύντροφό του και η διαφορά ηλικίας

Σε σχέση εδώ και περίπου 4 χρόνια με μια δικηγόρο βρίσκεται ο Θάνος Καλλίρης. Ο τραγουδιστής μίλησε στην κάμερα του «Πάμε Δανάη!» και αναφέρθηκε στην σύντροφό του Ελένη και στη διαφορά ηλικίας που έχουν. «Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε σχέση εδώ και περίπου 4 χρόνια με μια δικηγόρο. Είναι ο άνθρωπός μου. Με βοηθάει, με […] The post Θάνος Καλλίρης: Η αποκάλυψη για την σύντροφό του και η διαφορά ηλικίας appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»