Γιάννης Βογιατζής: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος πήρε μαζί του αυτό το μυστικό»

10:46 - 13/04/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τη Χριστίνα Πατσιώκα έδωσε ο Γιάννης Βογιατζής. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Γιάννης Βογιατζής: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος πήρε μαζί του αυτό το μυστικό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Βογιατζής: Με τον Τόλη Βοσκόπουλο σταμάτησε η φιλία μας και δεν έμαθα ποτέ το γιατί

«Ο Τόλης Βοσκόπουλος πήρε μαζί του αυτό το μυστικό», λέει ο Γιάννης Βογιατζής. Ο Γιάννης Βογιατζής έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τη Χριστίνα Πατσιώκα. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη διακοπή της φιλίας του με τον Τόλη Βοσκόπουλο. «Χωρίς το κτήμα στην Κερατέα, δεν θα ζούσα, έχει καθαρό αέρα, θα ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Βογιατζής: Με τον Τόλη Βοσκόπουλο σταμάτησε η φιλία μας και δεν έμαθα ποτέ το γιατί δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Βογιατζής: Ο Τόλης Βοσκόπουλος πήρε μαζί του αυτό το μυστικό

Συμβιβασμένος με την ιδέα του θανάτου είναι ο Γιάννης Βογιατζής όπως δήλωσε σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» ενώ αναφέρθηκε στο κτήμα που έχει στην Κερατέα αλλά και στη φιλία με τον Τόλη Βοσκόπουλο η οποία έληξε χωρίς να ξέρει μέχρι και τώρα το λόγο αφού ποτέ δεν τον έμαθε. «Χωρίς το κτήμα στην Κερατέα, δεν θα ζούσα, έχει καθαρό αέρα, θα έπρεπε κανονικά να… ακολουθήσω τους συνάδελφους μου στα 88 μου. Τον περιμένω τον θάνατο. Έχασα και τον αδελφό μου προ ενός έτους, το έχω πια συνειδητοποιήσει» ανέφερε αρχικά ο Γιάννης Βογιατζής. Σε ότι αφορά την προσωπική του ζωή, ο τραγουδιστής είπε πως: «Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ζωή μου, τα κατάφερα με την α

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Βογιατζής: «Ρώτησα τον Τόλη Βοσκόπουλο γιατί σταμάτησε η φιλία μας, δεν μου είπε, το πήρε μαζί του το μυστικό»

«Χωρίς το κτήμα στην Κερατέα, δεν θα ζούσα. Εκεί έχει καθαρό αέρα. Διαφορετικά, θα έπρεπε να ακολουθήσω τους συναδέλφους μου στα 88 μου χρόνια. Τον θάνατο τον περιμένω. Έχασα και τον αδερφό μου προ ενός έτους και το έχω πια συνειδητοποιήσει», είπε χαρακτηριστικά. Στη συνέχεια, αναφέρθηκε στον γάμο του με τη σύζυγό του. «Είμαι πολύ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Βογιατζής για Τόλη Βοσκόπουλο: “Γύρισε το κεφάλι κι έφυγε! Πήρε μαζί του το μυστικό”

Ο Γιάννης Βογιατζής υπήρξε ένα από τα αστέρια της δεκαετίας του 1960. Ως τραγουδιστής δραστηριοποιήθηκε σε όλους τους χώρους όπου λειτουργούσε το τραγούδι, στο θέατρο, στον κινηματογράφο και στο ραδιόφωνο. Ο σπουδαίος ερμηνευτής εδώ και πολλά χρόνια απέχει από τον καλλιτεχνικό χώρο. Για την ζωή που έχει δημιουργήσει αλλά και για την σχέση του με […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιάννης Βογιατζής: "Ο Τόλης Βοσκόπουλος πήρε μαζί του αυτό το μυστικό"

"Ήμασταν φίλοι, ήρθε μια στιγμή που σταμάτησε η φιλία μας"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Γιάννης Βογιατζής: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος ήταν περίεργο παιδί – Το πήρε μαζί του αυτό το μυστικό»

Ο Γιάννης Βογιατζής έχει αποτραβηχτεί από τα φώτα της δημοσιότητας. Απολαμβάνει τον χρόνο στο κτήμα του στην Κερατέα. «Χωρίς το κτήμα στην Κερατέα, δεν θα ζούσα. Κατάφερα να βρίσκομαι σε έναν χώρο που έχει καθαρό αέρα. Είμαι σε μια ηλικία που θα έπρεπε κανονικά να ακολουθήσω τους συνάδελφους μου που «φεύγουν» σιγά σιγά, αλλά τα […] The post Γιάννης Βογιατζής: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος ήταν περίεργο παιδί – Το πήρε μαζί του αυτό το μυστικό» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»