Ο Σπύρος Μπιμπίλας παίρνει θέση για Λαμπρόγιαννη – Παπαδόπουλο

11:30 - 17/04/2022

Στην εκπομπή «Open Weekend» μίλησε ο Σπύρος Μπιμπίλας. Ο ηθοποιός και πρόεδρος του ΣΕΗ απάντησε για τη Δάφνη Λαμπρόγιαννη και […] The post Ο Σπύρος Μπιμπίλας παίρνει θέση για Λαμπρόγιαννη – Παπαδόπουλο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Σπύρος Μπιμπίλας τοποθετείται σχετικά με τη διαφωνία, ανάμεσα σε Λαμπρόγιαννη και Παπαδόπουλο

«Μου φαίνεται ότι μάλλον, πρόκειται για μία παρεξήγηση», ανέφερε μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σπύρος Μπιμπίλας για Λαμπρόγιαννη-Παπαδόπουλο: «Μάλλον πρόκειται για μια παρεξήγηση»

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» ο Σπύρος Μπιμπίλας, σχολίασε την αποχώρηση της Δάφνης Λαμπρόγιαννη από την παράσταση...

Διαβάστε το στο Zougla

Σπύρος Μπιμπίλας για Λαμπρόγιαννη-Παπαδόπουλο: «Μάλλον πρόκειται για μια παρεξήγηση»

  Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» ο Σπύρος Μπιμπίλας, σχολίασε την αποχώρηση της Δάφνης Λαμπρόγιαννη από την...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σπύρος Μπιμπίλας: «Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη δε μπορεί να τρελάθηκε αλλά και ο Σπύρος Παπαδόπουλος…»

Στην εκπομπή «Open Weekend» μίλησε ο Σπύρος Μπιμπίλας. Ο ηθοποιός και πρόεδρος του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών To άρθρο Σπύρος Μπιμπίλας: «Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη δε μπορεί να τρελάθηκε αλλά και ο Σπύρος Παπαδόπουλος…» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ο Σπύρος Μπιμπίλας παίρνει θέση για Λαμπρόγιαννη - Παπαδόπουλο

Τι λέει για το Super Mammy

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»