Ξέσπασε ο Σάκης Αρσενίου στο Love it: «Φταίτε κι εσείς» – «Νιώθω ότι μου κάνεις παρατήρηση» είπε η Ιωάννα Μαλέσκου

14:44 - 25/04/2022

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής “Love it” ήταν σήμερα ο Σάκης Αρσενίου. Ο γνωστός τραγουδιστής δεν άντεξε και ξέσπασε για […] The post Ξέσπασε ο Σάκης Αρσενίου στο Love it: «Φταίτε κι εσείς» – «Νιώθω ότι μου κάνεις παρατήρηση» είπε η Ιωάννα Μαλέσκου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκτός εαυτού ο Αρσενίου: «Φταίτε εσείς» – «Νιώθω ότι μου κάνεις παρατήρηση» απάντησε αμήχανα η Μαλέσκου

«Αισθάνομαι λίγο αμήχανα να σε έχω κοντά μου...»

Διαβάστε το στο in.gr

Διαφωνία Αρσενίου-Μαλέσκου: «Φταίτε κι εσείς», «νιώθω ότι μου κάνεις παρατήρηση» του απάντησε (vid)

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ και το Survivor ήταν το θέμα συζήτησης στην εκπομπή.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Σάκης Αρσενίου: Εκτός εαυτού ο τραγουδιστής – «Νιώθω ότι μου κάνεις παρατήρηση» απάντησε η Μαλέσκου

«Συνάδελφός μου ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ; Είναι ιεροσυλία αυτό. Θα μπορούσα να πω πάρα πολλά. Φταίτε κι εσείς γιατί δίνεται χώρο…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ξέσπασε ο Σάκης Αρσενίου στο Love it: «Φταίτε κι εσείς» – Tι του είπε η Μαλέσκου

“Πραγματικά, έγινα έξαλλος εγώ, τρελάθηκα», είπε ο Σάκης Αρσενίου. Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής “Love it” ήταν σήμερα ο Σάκης Αρσενίου. Ο γνωστός τραγουδιστής δεν άντεξε και ξέσπασε για όσα έγιναν με τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ στο Survivor. «Συνάδελφός μου ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ; Είναι ιεροσυλία αυτό. Θα μπορούσα να πω πάρα πολλά. Φταίτε κι εσείς γιατί […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»