Θοδωρής Κατσαφάδος: «Έσκασε η χειροβομβίδα και ο αδερφός μου διαμελίστηκε»

10:14 - 19/05/2022

Στην εκπομπή «Mega καλημέρα» και τον Αλέξανδρο Κωνσταντάκη έδωσε συνέντευξη ο Θοδωρής Κατσαφάδος. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για τον αδελφό […] The post Θοδωρής Κατσαφάδος: «Έσκασε η χειροβομβίδα και ο αδερφός μου διαμελίστηκε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Κατσαφάδος: «Το θυμάμαι σαν χθες, η χειροβομβίδα έσκασε μπροστά μου κι ο αδερφός μου διαμελίστηκε»

Για τον τραγικό χαμό του αδερφού του στα 11 του χρόνια, μίλησε ο ηθοποιός - «Είχα βρει μια χειροβομβίδα στα 9 μου, δεν ξέραμε τι είναι, τη χτυπούσαμε και ξαφνικά εξερράγη», περιέγραψε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θοδωρής Κατσαφάδος: «H χειροβομβίδα έσκασε μπροστά μου κι ο αδερφός μου διαμελίστηκε»

Ο ηθοποιός Θοδωρής Κατσαφάδος, προχώρησε σε μια καθηλωτική εξομολόγηση για τον αδελφό του που σκοτώθηκε από χειροβομβίδα στα 11 του…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Θοδωρής Κατσαφάδος: Ο αδελφός μου διαμελίστηκε στα 11 από χειροβομβίδα

Για την τραγική απώλεια του αδελφού του μίλησε ο ηθοποιός Θοδωρής Κατσαφάδος. «Είμαι το 12ο παιδί της οικογένειάς μας. Στην τελευταία της εγκυμοσύνη η μητέρα μου γέννησε 25 Οκτωβρίου ένα κορίτσι και επειδή πονούσε, ανακάλυψε ότι είχε κι άλλο παιδί» αποκάλυψε στο Mega. «Το θυμάμαι σαν χθες. Είχα βρει μια χειροβομβίδα στα 9 μου, ο αδελφός μου 11, δεν ξέραμε τι είναι, τη χτυπούσαμε και εξερράγη και διαμελίστηκε» είπε. Σχετικά με τη σύζυγό του, αλλά και την κόρη του, που είναι επίσης ηθοποιός, ο Θοδωρής Κατσαφάδος είπε: «Με τη σύζυγό μου γνωριστήκαμε αρχικά στο θέατρο, χαθήκαμε, και από το 1982 μέχρι τώρα είμαστε μαζί. Η κόρη μου, Μαριλού Κατσαφάδου, είναι ηθοποιός, είμαι πολύ ευχαριστημένος,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκλονίζει ο Θοδωρής Κατσαφάδος: «Είχα βρει μια χειροβομβίδα στα 9 μου, ο αδερφός μου διαμελίστηκε»

O Θοδωρής Κατσαφάδος μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» κι αναφέρθηκε στον θάνατο του αδερφού του.O Θοδωρής Κατσαφάδος μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» κι αναφέρθηκε στον θάνατο του αδερφού του.Μίλησε για την πορεία του στον χώρο της υποκριτικής: «Η δουλειά μου είναι η ξεκούρασή μου, την κάνω 50 χρόνια. Ήρθε τυχαία στη ζωή μου η υποκριτική από μία συμμαθήτριά μου, που ήθελε να τη βοηθήσω», είπε χαρακτηριστικά. Στη συνέχεια, αναφέρθηκε στην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θοδωρής Κατσαφάδος: «Έσκασε η χειροβομβίδα και ο αδερφός μου διαμελίστηκε»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega καλημέρα» και τον Αλέξανδρο Κωνσταντάκη. Ο γνωστός ηθοποιός To άρθρο Θοδωρής Κατσαφάδος: «Έσκασε η χειροβομβίδα και ο αδερφός μου διαμελίστηκε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θοδωρής Κατσαφάδος: "Έσκασε η χειροβομβίδα και ο αδερφός μου διαμελίστηκε"

"Ο πατέρας μου δε με είδε ποτέ στην τηλεόραση και το θέατρο, η μητέρα μου μια φορά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»