Ελένη Καστάνη για Σοφία Μουτίδου: «Βγήκε και είπε κάποια πράγματα για μένα»

09:04 - 26/05/2022

Καλεσμένη στην Αννίτα Πάνια θα είναι απόψε η Ελένη Καστάνη. Η ηθοποιός θα μιλήσει για όλα. Σε αποσπάσματα που έπαιξαν […] The post Ελένη Καστάνη για Σοφία Μουτίδου: «Βγήκε και είπε κάποια πράγματα για μένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Καστάνη για Σοφία Μουτίδου: «Βγήκε και είπε κάποια πράγματα για μένα, είναι το μόνο πράγμα που σιχαίνομαι»

Καλεσμένη στην Αννίτα Πάνια θα είναι απόψε η Ελένη Καστάνη. Η ηθοποιός θα μιλήσει για όλα. Σε αποσπάσματα που έπαιξαν στις πρωινές εκπομπές, η Ελένη Καστάνη αναφέρεται τόσο στην προσωπική της ζωή, όσο και στην κόντρα της με την Σοφία Μουτίδου.Καλεσμένη στην Αννίτα Πάνια θα είναι απόψε η Ελένη Καστάνη. Η ηθοποιός θα μιλήσει για όλα. Σε αποσπάσματα που έπαιξαν στις πρωινές εκπομπές, η Ελένη Καστάνη αναφέρεται τόσο στην προσωπική της ζωή, όσο και στην κόντρα της με την Σοφία Μουτίδου.«Στους έρωτες είμαι πολύ καλή, πολύ αποτελεσματική, στο φλερτ είμαι τέλεια. Τα τελευταία χρόνια είμαι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Καστάνη για Σοφία Μουτίδου: «Άφησα τη ζωή να απαντήσει αν ισχύουν όσα είπε για μένα»

Η Αννίτα Πάνια απόψε το βράδυ, Πέμπτη 26/5 υποδέχεται στην εκπομπή Ανοιχτά, την Ελένη Καστάνη. Στην To άρθρο Ελένη Καστάνη για Σοφία Μουτίδου: «Άφησα τη ζωή να απαντήσει αν ισχύουν όσα είπε για μένα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο