Ελένη Καστάνη: «Ήταν σοκ που ένα πρωινό ξύπνησα και δεν υπήρχε ο μπαμπάς μου, αυτοκτόνησε»

00:56 - 27/05/2022

Την Ελένη Καστάνη φιλοξένησε η Αννίτα Πάνια στο πλατό της εκπομπής «Ανοιχτά» το βράδυ της Πέμπτης στο OPEN. Μεταξύ άλλων, η […] The post Ελένη Καστάνη: «Ήταν σοκ που ένα πρωινό ξύπνησα και δεν υπήρχε ο μπαμπάς μου, αυτοκτόνησε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Καστάνη: «Ένα πρωινό ξύπνησα και δεν υπήρχε ο μπαμπάς μου, αυτοκτόνησε»

Για την αυτοκτονία του πατέρα της, για την απώλεια της αδερφής της, για τη μητέρα της, μίλησε, μεταξύ άλλων, χθες (26.05.2022) το βράδυ η Ελένη Καστάνη στο OPEN και την Αννίτα Πάνια. «Πριν δώσει τέλος στη ζωή του, άφησε το γράμμα… Απευθυνόταν στη μητέρα μου» ομολόγησε η Ελένη Καστάνη, σε μια αποκάλυψη ψυχής στην Αννίτα ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Καστάνη: «Ένα πρωινό ξύπνησα και δεν υπήρχε ο μπαμπάς μου, αυτοκτόνησε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελένη Καστάνη: «Ήταν σοκ, ένα πρωί ξύπνησα και ο μπαμπάς μου είχε αυτοκτονήσει»

Η ηθοποιός μίλησε για το δυσάρεστο γεγονός και αποκάλυψε τα συναισθήματά της.

Διαβάστε το στο in.gr

Ελένη Καστάνη: «Ήταν σοκ που ένα πρωινό ξύπνησα και δεν υπήρχε ο μπαμπάς μου, αυτοκτόνησε»

Για την απώλεια του αγαπημένου της πατέρα μίλησε στην Αννίτα Πάνια, η Ελένη Καστάνη.Για την απώλεια του αγαπημένου της πατέρα μίλησε στην Αννίτα Πάνια, η Ελένη Καστάνη.H γνωστή ηθοποιός σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ο πατέρας μου έφυγε όταν ήμουν 12 χρονών. Αυτοκτόνησε. Πήγαινα περιοδεία και όλοι οι δημοσιογράφοι με ρωτούσαν αυτό. Έχω δραματικό υπόβαθρο ως άνθρωπος και όλο αυτό το γύρισα στην κωμωδία. Ήμασταν μια φυσιολογική οικογένεια. Δεν είχε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Καστάνη: "Ήταν σοκ που ένα πρωινό ξύπνησα και δεν υπήρχε ο μπαμπάς μου, αυτοκτόνησε"

"Πριν δώσει τέλος στη ζωή του, άφησε το γράμμα… Απευθυνόταν στη μητέρα μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Δεν προχώρησε η διαδικασία αποσωλήνωσής του – Οι τελευταίες εξελίξεις

Ιβάν Σβιτάιλο: «Ξεκίνησα να μαθαίνω ελληνικά βλέποντας Λάμψη μαζί με τη μάνα μου»

Μαρία Αντωνά: Τράκαρε με ράπερ – Το αυτοκίνητο έπεσε επάνω σε βιτρίνα μαγαζιού

Ελεονώρα Μελέτη: «Η πρόταση από τον Πρωθυπουργό έγινε μετά την απόφαση του Mega για την ολοκλήρωση της εκπομπής»

Αναστασία: Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου την αιφνιδίασε με την ερώτηση για τον γάμο – «Θα φάμε κουφέτα;»

Survivor: Μετά την ένωση τον έβγαλαν στον τάκο με συνοπτικές διαδικασίες