Ιδιόχειρο σημείωμα του 50χρονου γυμναστή: Αν μ’ αγαπάτε προσευχηθείτε για την ψυχή μου (ΦΩΤΟ – VIDEO)

18:50 - 06/06/2022

«Αν μ’ αγαπάτε, θέλω να προσευχηθείτε για την ψυχή μου. Συγγνώμη πάτερ, ο αχάριστος γιος σου, συγγνώμη Θεέ μου». Με αυτή τη φράση, ο γυμναστής από τη Θεσσαλονίκη φέρεται πως «έκλεισε» ένα ιδιόχειρο σημείωμα του, σε μια προηγούμενη απόπειρα αυτοκτονίας, τον Σεπτέμβριο του 2021. Τελικά, προχώρησε στο απονενοημένο διάβημα μέσα στο γυμναστήριο του, στην ανατολική πλευρά της πόλης, την περασμένη Τρίτη. Προηγουμένως, ο 50χρονος με e-mail που απέστειλε σε 24 παραλήπτες κατονόμασε τη γυναίκα που φέρεται να του άρπαξε την περιουσία του και τον οδήγησε στην αυτοκτονία ενώ τη συσχέτισε και με την πολύκροτη υπόθεση βιασμού, σε σουίτα πολυτελούς ξενοδοχείου. Η ίδια γυναίκα είναι μητέρα της 17χρονης η οποία

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)