Μαρία Αντωνά για Ιωάννα Τούνη: «Δεν της έχει χαριστεί τίποτα»

11:40 - 08/06/2022

Την απόφαση της Ιωάννας Τούνη να μιλήσει ανοιχτά για το αυτοάνοσο που την ταλαιπωρεί σχολίασαν σήμερα To άρθρο Μαρία Αντωνά για Ιωάννα Τούνη: «Δεν της έχει χαριστεί τίποτα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αντωνά για Ιωάννα Τούνη: «Είναι ένα παιδί που δεν της έχει χαριστεί τίποτα, είναι 100% αυτοδημιούργητη»

Η δημοσιογράφος αναφέρθηκε στη γνωστή Instagrammer και τη γνωριμία τους στο παρελθόν

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Αντωνά για Ιωάννα Τούνη: Δεν της έχει χαριστεί τίποτα - Έχει ξεκινήσει από το μηδέν και χωρίς καμιά βοήθεια

Η δημοσιογράφος Μαρία Αντωνά αναφέρθηκε στη γνωστή Instagrammer Ιωάννα Τούνη και τη γνωριμία τους στο παρελθόν

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρία Αντωνά για Τούνη: «Είναι ένα παιδί που δεν της έχει χαριστεί τίποτα, είναι 100% αυτοδημιούργητη»

Μαρία Αντωνά για Τούνη: «Είναι ένα παιδί που δεν της έχει χαριστεί τίποτα, είναι 100% αυτοδημιούργητη» Η δημοσιογράφος αναφέρθηκε στη γνωστή Instagrammer και τη γνωριμία τους στο παρελθόν Tην απόφαση της Ιωάννας Τούνη να μιλήσει ανοιχτά για το αυτοάνοσο νόσημα που την ταλαιπωρεί, σχολίασε η Μαρία Αντωνά. Η γνωστή influencer ανάρτησε την Τρίτη μια σειρά από stories στον […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης για την αποχώρηση της Άννας Κουτσαφτίκη από τη «Μουρμούρα»: «Μάλλον δεν ήταν δημιουργικό»

Έλενα Τσαγκρινού: Έκανε gender reveal πάρτι λίγο πριν γίνει για πρώτη φορά μαμά – Αυτό είναι το φύλο του μωρού

Κοραλία Καράντη στο Στούντιο 4: «Με φλερτάρουν νέοι άντρες στην ηλικία του γιου μου»

Λάκης Γαβαλάς: «Η Σπυροπούλου μου είπε ότι της έκαναν πρόταση γι’ αυτό το πρότζεκτ αλλά δυστυχώς είναι έγκυος»

Κοραλία Κοράντη: «Θεωρούσα άκομψο να λέω την ηλικία μου, τώρα έχω την επιθυμία να την πω»

Στη Μύκονο η Νατάσα Παζαΐτη: Η μοναχική βόλτα στα Ματογιάννια – Βίντεο