Χρύσα Ρώπα: «Ο Αλέξανδρος Ρήγας στο “Τι ψυχή θα παραδόσεις μωρή;” έκανε κατάχρηση εξουσίας»

13:00 - 05/07/2022

Η Χρύσα Ρώπα παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και τον Αλέξη Μίχα, To άρθρο Χρύσα Ρώπα: «Ο Αλέξανδρος Ρήγας στο “Τι ψυχή θα παραδόσεις μωρή;” έκανε κατάχρηση εξουσίας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσα Ρώπα για «Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;»: «Τότε, ο Αλέξανδρος Ρήγας έκανε ένα λάθος, έκανε κατάχρηση εξουσίας»

Στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» του Mega παραχώρησε συνέντευξη η Χρύσα Ρώπα το πρωί της Τρίτης (05/07) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο λόγο που μίλησε «ανοιχτά» για την υιοθεσία της αλλά και για την εποχή που πρωταγωνιστούσε στην θρυλική σειρά «Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;». «Ο λόγος που μίλησα ανοιχτά για την υιοθεσία μου ήταν για να βοηθήσω γονείς και παιδιά. Όταν υιοθετείς ένα παιδί καλό είναι να του λες “δε σε γέννησα, σε διάλεξα”. Με εμένα δεν έγινε έτσι. Όταν μαθεύτηκε το γεγονός, σκορπίσαμε», είπε αρχικά η Χρύσα Ρώπα. Για την απώλεια της αδερφής της, η Χρύσα Ρώπα είπε: «Έκανα σεργιάνι στο θέατρο για να μαζέψω λεφτά όταν αρρώστησε. Όταν χάνεις έναν δικό σου άνθρωπο, χάνεις ένα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρύσα Ρώπα: «Ο Αλέξανδρος Ρήγας τότε έκανε κατάχρηση εξουσίας»

Συνέντευξη έδωσε η Χρύσα Ρώπα. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την υιοθεσία της, την απώλεια της αδελφής της, αλλά και τον Αλέξανδρο Ρήγα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Χρύσα Ρώπα: «Ο Αλέξανδρος Ρήγας τότε έκανε κατάχρηση εξουσίας»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε η Χρύσα Ρώπα. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την υιοθεσία […] The post Χρύσα Ρώπα: «Ο Αλέξανδρος Ρήγας τότε έκανε κατάχρηση εξουσίας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Χρύσα Ρώπα: «Ο Αλέξανδρος Ρήγας έκανε κατάχρηση εξουσίας»

Η ηθοποιός για το επεισόδιο που είχε με τον σεναριογράφο στη σειρά στη σειρά «Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;»

Διαβάστε το στο news.gr

Χρύσα Ρώπα: "Ο Αλέξανδρος Ρήγας τότε έκανε κατάχρηση εξουσίας"

"Τότε αυτές οι συμπεριφορές ήταν πολύ αποδεκτές, αλλά για μένα δεν ήταν ποτέ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»