Survivor: Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ «ξαναχτυπά» – Μαρία Αντωνά, Τριαντάφυλλος και Λάμπρος Κωνσταντάρας στο στόχαστρο

13:22 - 10/07/2022

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ μίλησε για την ένταση με την Μαρία Αντωνά στον τελικό, τις δηλώσεις του Τριαντάφυλλου και τη σχέση με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα. Δανάη Τριανταφυλλίδου για το sportime.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατά Μαρίας Αντωνά – «Πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε»

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ μίλησε για το επεισόδιο στον τελικό του Survivor με την Μαρία Αντωνά, λέγοντας πως εκείνη τον έσπρωξε επιθετικά. «Τον μεγαλύτερο χαμό στο Survivor τον έκανα εγώ. Έχω αυτογνωσία και είμαι έντονος χαρακτήρας. Πήγα να αγκαλιάσω τον Στάθη και η Μαρία Αντωνά πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε πάρα πολύ έντονα. Αυτό με ενόχλησε και με στεναχώρησε πάρα πολύ. Δεν έγινε κατά λάθος, δεν είμαι χαζός. Με έσπρωξε επιθετικά για να μου δείξει ότι δεν με βλέπει καν», είπε αρχικά ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ στην εκπομπή Open Weekend. Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ είπε στη συνέχεια: «Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας μου έχει μια ιδιαίτερη αδυναμία, με την κακή έννοια. Είναι εμμονικός μαζί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Μαρία Αντωνά: «Πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε έντονα»

Για τη Μαρία Αντωνά και τον Λάμπρο Κωνσταντάρα απάντησε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου.Για τη Μαρία Αντωνά και τον Λάμπρο Κωνσταντάρα απάντησε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου.«Τον μεγαλύτερο χαμό στο Survivor τον έκανα εγώ. Έχω αυτογνωσία και είμαι έντονος χαρακτήρας. Πήγα να αγκαλιάσω τον Στάθη και η Μαρία Αντωνά πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε πάρα πολύ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατά Μαρίας Αντωνά: «Πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε έντονα»

Για τη Μαρία Αντωνά και τον Λάμπρο Κωνσταντάρα απάντησε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή «Open Weekend» […] The post Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατά Μαρίας Αντωνά: «Πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε έντονα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατά Μαρίας Αντωνά: "Πέρασε επιθετικά από δίπλα μου και με έσπρωξε έντονα"

"Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας είναι εμμονικός μαζί μου, έχει μιλήσει πολύ άσχημα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Ο μάνατζερ του Αντετοκούνμπο το ανακοίνωσε! Αυτοί είναι οι νέοι του συνεργάτες! Στο ποδόσφαιρο

Σήκωσε το «πράσινο γάντι» ο Μπαρτζώκας: «Προφανώς θέλουν να φύγω από τον Ολυμπιακό γιατί κάτι κάνω καλά!»!

Survivor 2024 spoiler: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ! Αυτοί οι τρεις αποχωρούν – Πως διαμορφώνονται οι ομάδες!

Τέλος εποχής για το Survivor!

Ντοπέ Έλληνας διεθνής: Η φημολογία, η «λάσπη» και η άγνοια για το όνομα!

Τέμπη: Συγγενείς ζουν τον εφιάλτη ξανά στο τι μπορεί να ανακαλυφθεί στο χώμα – Βρέθηκε «ύποπτη» παλέτα, μισοθαμμένη