Πηνελόπη Πλάκα: Το ότι είμαστε σε σχέση δεν σημαίνει ότι δέσαμε τον γάιδαρο μας

17:40 - 14/08/2022

Όλα όσα εξομολογήθηκε η Πηνελόπη Πλάκα για την προσωπική της ζωή. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη η Πηνελόπη Πλάκα στη Real life και τη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη όπου αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και την προοπτική να αποκτήσει δικό της παιδί μαζί με τον σύντροφο της. Στη σειρά υποδύεσαι μια κοπέλα που έφυγε από ... Περισσότερα To άρθρο Πηνελόπη Πλάκα: Το ότι είμαστε σε σχέση δεν σημαίνει ότι δέσαμε τον γάιδαρο μας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πηνελόπη Πλάκα: «Είμαι σε σχέση, αλλά δεν σημαίνει ότι όλοι οι άνθρωποι θέλουν να παντρευτούν»

Στη Real Life και τη δημοσιογράφο Κορίνα Μανταγάρη μίλησε η ηθοποιός Πηνελόπη Πλάκα που πρωταγωνιστεί στη σειρά της ΕΡΤ «Χαιρέτα μου τον Πλάτανο». Μίλησε για τη σχέση της, το ενδεχόμενο ενός γάμου αλλά την απόκτηση οικογένειας. Στη σειρά υποδύεσαι μια κοπέλα που έφυγε από την πόλη και βρήκε τον έρωτα στο χωριό, στο πλευρό του […] The post Πηνελόπη Πλάκα: «Είμαι σε σχέση, αλλά δεν σημαίνει ότι όλοι οι άνθρωποι θέλουν να παντρευτούν» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Προσπάθησε να αποφύγει σκύλο και ανατράπηκε το αυτοκίνητο που οδηγούσε στην εθνική οδό Θεσσαλονίκης – Νέων Μουδανιών

Σύνοδος κορυφής ΕΕ: Που «σκόνταψε» πάλι η ενοποίηση των ευρωπαϊκών κεφαλαιοαγορών

Ελεύθεροι επαγγελματίες: Δώδεκα μήνες η αναμονή του φορολογικού ελέγχου για όσους αμφισβητούν το εισόδημά τους

Το …τζακ ποτ του Μπελέρη, το «σφύριξα κι έληξες» του Κασσελάκη, το Δειπνοσοφιστήριον της Αθηναϊκής Λέσχης, o Ευαγγ. Μυτιληναίος και τα μέταλλα, ο Απ. Βακάκης κατά Temu, το «κουτσό» αίτημα στο Ταμείου Ανάκαμψης και η αυξημένη κίνηση στους οδικούς άξονες

Ολυμπιακός: «Τρέλα» στο Πασαλιμάνι, βγήκαν στους δρόμους οι οπαδοί για την πρόκριση επί της Φενέρμπαχτσε

ΠΑΟΚ – Κλαμπ Μπριζ 0-2: Δεύτερη ήττα και αποκλεισμός για τους Θεσσαλονικείς στο Conference League