Σταμάτης Μαλέλης: «Δεν έπρεπε να κάνω αυτό το σχόλιο για την Ιωάννα Μαλέσκου, στεναχωρήθηκα»

13:44 - 09/09/2022

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Mega Καλημέρα» ήταν σήμερα ο Σταμάτης Μαλέλης, ο οποίος έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης […] The post Σταμάτης Μαλέλης: «Δεν έπρεπε να κάνω αυτό το σχόλιο για την Ιωάννα Μαλέσκου, στεναχωρήθηκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταμάτης Μαλέλης: Δεν έπρεπε να κάνω αυτό το σχόλιο για την Ιωάννα Μαλέσκου – Στεναχωρήθηκα

Στο πλατό της εκπομπής «Mega Καλημέρα» βρέθηκε καλεσμένος ο Σταμάτης Μαλέλης το πρωί της Παρασκευής (09/09) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην Ιωάννα Μαλέσκου και σε σχόλιο που είχε κάνει για την παρουσιάστρια και το μετάνιωσε. Ο Σταμάτης Μαλέλης είχε πει σε συνέντευξή του για την Ιωάννα Μαλέσκου πως: «Θα το πω πιο κομψά αλλά η Ιωάννα Μαλέσκου δεν με ενθουσιάζει. Υπάρχουν πανέμορφοι άνθρωποι που δεν κάνουν για τηλεόραση γιατί είναι ψυχροί και κρατούν αποστάσεις. Στην τηλεόραση θέλει να είσαι ανθρώπινος, ζεστός, να επικοινωνείς με τους ανθρώπους και να βγαίνεις από το γυαλί και να μπαίνεις στο σπίτι τους». Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Mega Καλημέρα» ο Σταμάτης Μαλέλης έκανε τον απολογι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σταμάτης Μαλέλης: «Δεν έπρεπε να κάνω αυτό το σχόλιο για την Ιωάννα Μαλέσκου, στεναχωρήθηκα»  

Για την Ιωάννα Μαλέσκου μίλησε ο Σταμάτης Μαλέλης και την δήλωση που είχε κάνει για εκείνη και έχει μετανιώσει.Για την Ιωάννα Μαλέσκου μίλησε ο Σταμάτης Μαλέλης και την δήλωση που είχε κάνει για εκείνη και έχει μετανιώσει.«Έχει συμβεί να κάνω κάποιο σχόλιο και να το μετανιώσω μετά. Είμαι κυκλοθυμικός και μετά στεναχωριέμαι όταν κάνω το βράδυ τον απολογισμό μου. Κάτι είχε συμβεί, όταν έκανα ένα σχόλιο για την Ιωάννα Μαλέσκου. Είχα πει πως […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»