Γρηγόρης Πετράκος: Είμαι χριστιανός μέχρι το κόκκαλο – Ακολουθώ κατά γράμμα και μελετώ τα λόγια του Ιησού

21:34 - 16/09/2022

«Θεωρώ ότι είμαι ένας πάρα πολύ τυχερός μπαμπάς που μπορώ να περνάω όλη την εβδομάδα με τα κοριτσάκια μου. Έχω έναν γιο στο σπίτι, είναι του Πασχάλη μεν, αλλά τον νιώθω και δικό μου, τον Αχιλλέα. Είμαστε μαζί από όταν ήταν 7 χρονών» είπε ο Γρηγόρης Πετράκος μιλώντας για την ζωή στο σπίτι. Ο τραγουδιστής παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα και αναφερόμενος στην σχέση του με τον πρώην σύζυγο της Θεοφανίας Παπαθωμά, Πασχάλη Τσαρούχα, χαρακτήρισε την σχέση τους «ιδανική». Πώς γνωρίστηκαν με την σύζυγό του Θεοφανία Παπαθωμά θυμήθηκε ο τραγουδιστής. «Η Θεοφάνια έπεσε στο κεφάλι μου σαν κεραμιδί, μπήκε κατά λάθος εκεί που τραγουδούσα. Τραγουδούσα σε μια μουσική σκηνή, πο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Πετράκος: Είμαι χριστιανός μέχρι το κόκκαλο – Ακολουθώ κατά γράμμα και μελετώ τα λόγια του Ιησού

Θεωρώ ότι είμαι ένας πάρα πολύ τυχερός μπαμπάς που μπορώ να περνάω όλη την εβδομάδα με τα κοριτσάκια μου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γρηγόρης Πετράκος: Είμαι χριστιανός μέχρι το κόκκαλο και ακολουθώ κατά γράμμα τα λόγια του Ιησού, αλλά δεν μπορώ τα ταμπού

Ο τραγουδιστής Γρηγόρης Πετράκος μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα και αναφέρθηκε σε όλα!Ο τραγουδιστής Γρηγόρης Πετράκος μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα και αναφέρθηκε σε όλα!Στο γάμο του με την Θεοφανία Παπαθωμά, στα παιδιά τους, στον πρώην σύζυγο της Παπαθωμά, Πασχάλη Τσαρούχα κ.α. Αναφερόμενος, αρχικά, στο πώς γνωρίστηκαν με τη σύζυγό του Θεοφανία Παπαθωμά ο τραγουδιστής ανέφερε: «Η Θεοφάνια έπεσε στο κεφάλι μου σαν κεραμιδί, μπήκε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Προσγείωση θρίλερ λόγω ισχυρών ανέμων στη Μαδέρα – Βίντεο που κόβει την ανάσα

Μήνυση του Δημήτρη Αλεξάνδρου για τα υβρίστηκα μηνύματα που δέχτηκε και αφορούσαν την Ιωάννα Τούνη

ΑΑΔΕ: Εταιρείες εμπορίας πετρελαιοειδών και διυλιστήρια θα ενημερώνουν άμεσα για παραβάσεις πρατηρίων

Διαμαρτυρίες για τη Γάζα σε εκδήλωση των Δημοκρατικών με παρόντες τον Μπάιντεν, τον Ομπάμα και τον Κλίντον

Ανοιξιάτικες δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους μέσα στη φύση

«Σκύλος στο δρόμο»: Μία διαφορετική γιορτή για τα αδέσποτα