Παυλίνα Βουλγαράκη: «Από μικρή είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με την σωματική βία»

11:06 - 27/09/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega καλημέρα» και την Άννα Ζηρδέλη έδωσε η Παυλίνα Βουλγαράκη. Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, και στην […] The post Παυλίνα Βουλγαράκη: «Από μικρή είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με την σωματική βία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η εξομολόγηση της Παυλίνας Βουλγαράκη: «Είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με τη σωματική βία»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega καλημέρα» παραχώρησε η Παυλίνα Βουλγαράκη...

Διαβάστε το στο Zougla

Η εξομολόγηση της Παυλίνας Βουλγαράκη: «Είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με τη σωματική βία»

  Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega καλημέρα» παραχώρησε η Παυλίνα Βουλγαράκη, η οποία αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, και στην κακοποιητική...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Από μικρή είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με την σωματική βία»

Στην κακοποιητική σχέση που είχε στο παρελθόν αναφέρθηκε η Παυλίνα Βουλγαράκη, σε συνέντευξη της στην εκπομπή «Mega καλημέρα» και την Άννα Ζηρδέλη.Στην κακοποιητική σχέση που είχε στο παρελθόν αναφέρθηκε η Παυλίνα Βουλγαράκη, σε συνέντευξη της στην εκπομπή «Mega καλημέρα» και την Άννα Ζηρδέλη.«Μικρή ήμουν αγοροκόριτσο. Δεν έχω παράπονο ως προς τις κατακτήσεις, ήμουν μοναχική μέσα σε βιβλία. Δεν θα γινόμουν ποτέ μοντέλο, δεν πληρώ τις προϋποθέσεις. Έχω διαβάσει ότι κατεβαίνω υποψήφια. Μόνο εγώ λείπω από τη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Από μικρή είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με την σωματική βία»

Η Παυλίνα Βουλγαράκη δίνει το μήνυμα ότι πρέπει να φεύγουμε από κακοποιητικές σχέσεις.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Παυλίνα Βουλγαράκη: "Από μικρή είχα ψυχολογική κακοποίηση, κλιμακώθηκε με την σωματική βία"

"Το μόνο που θα έλεγα στις γυναίκες που ζουν σε κακοποιητική σχέση είναι ότι δεν είναι αργά να φύγεις"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»