Παρουσίαση βιβλίου: «Παραμύθια από την Πόλη – Αφηγήσεις του πατέρα μου»

22:04 - 27/09/2022

Παρουσίαση βιβλίου «Παραμύθια από την Πόλη – Αφηγήσεις του πατέρα μου» την Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου στις 20.00μμ  στο πλαίσιο του 2ου Φεστιβάλ “Ταράτσα στα δυτικά” Χρώματα, αρώματα και μουσικές της Πόλης, ιστορίες που μαγεύουν και ξυπνούν νοσταλγικές μνήμες, μέσα από γλαφυρές διηγήσεις παραμυθιών, “ζωντανεύουν” στην παρουσίαση του βιβλίου της Ελισάβετ Σατσόγλου «Παραμύθια από την Πόλη – Αφηγήσεις του πατέρα μου». Η παρουσίαση γίνεται στο πλαίσιο του 2ου Φεστιβάλ “Ταράτσα στα δυτικά” από τη Αντιδημαρχία Πολιτισμού του δήμου Κορδελιού Ευόσμου, δια του Τμήματος Σχεδιασμού Πολιτιστικών Δραστηριοτήτων και σε συνεργασία με τη Δημοτική Βιβλιοθήκη Ευόσμου, την Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου στις 20.00μμ στην ταρ

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)