Λυδία Κονιόρδου: «Προσπαθώ να βλέπω τον εαυτό μου και η κρυάδα είναι μεγάλη»

11:30 - 17/10/2022

Η ηθοποιός  Λυδία Κονιόρδου μίλησε για τον ρόλο της στησ σειρά του MEGA, «Η Γη της Ελιάς».

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λυδία Κονιόρδου για Γη της Ελιάς: «Βλέπω τον εαυτό μου και η κρυάδα είναι μεγάλη, λες, τόσο χάλια παίζω;»

Δείτε σε βίντεο τη συνέντευξη της ηθοποιού 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Λυδία Κονιόρδου: «Όταν βλέπω τον εαυτό μου στην τηλεόραση και η κρυάδα είναι μεγάλη»

Η Λυδία Κονιόρδου πρωταγωνιστεί στη σειρά του MEGA «Η γη της ελιάς»

Διαβάστε το στο in.gr

Λυδία Κονιόρδου – Γη της Ελιάς: «Προσπαθώ να βλέπω τον εαυτό μου και η κρυάδα είναι μεγάλη»

Μια σπάνια συνέντευξη στην εκπομπή Mega Καλημέρα και τη δημοσιογράφο, Χριστίνα Πατσιώκα παραχώρησε η Λυδία Κονιόρδου. To άρθρο Λυδία Κονιόρδου – Γη της Ελιάς: «Προσπαθώ να βλέπω τον εαυτό μου και η κρυάδα είναι μεγάλη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κονιόρδου για Γη της Ελιάς: "Βλέπω τον εαυτό μου και η κρυάδα είναι μεγάλη, λες, τόσο χάλια παίζω;"

"Αυτό που εισπράττω από τον κόσμο και με συγκινεί πάρα πολύ είναι πολύ γλυκό και τρυφερό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα

Το πέρασμα της Ολυμπιακής Φλόγας από την Γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου