Πρεμιέρα για τη «Μεγάλη Εικόνα» με Έλλη Στάη – «Έσπασε το στερεότυπο της απλά όμορφης παρουσιάστριας»

12:24 - 17/10/2022

Πρεμιέρα κάνει σήμερα στο Mega η εκπομπή «Μεγάλη Εικόνα» με τη Νίκη Λυμπεράκη και πρώτη καλεσμένη θα είναι η Έλλη Στάη. Η Νίκη Λυμπεράκη βρέθηκε σήμερα καλεσμένη της Ελεονώρας Μελέτη και μίλησε για τη συνάντηση με την πρώτη της καλεσμένη στον Εθνικό Κήπο. «Είναι άνθρωποι που πάντα ήθελα να έχω την ευκαιρία να βρεθώ απέναντί τους και να τους ρωτήσω πράγματα που δεν τα πολυσυζητάμε. Αυτό είναι το κριτήριο. Θαύμαζα πολύ την Έλλη Στάη, την Λιάνα Κανέλλη, την Εύη Δεμίρη, την Μαρία Χούκλη, την Όλγα Τρέμη, όχι μόνο σαν παρουσιάστριες, αλλά σαν γυναίκες που έσπασαν το στερεότυπο της απλά όμορφης. Είναι γυναίκες που νομίζω άνοιξαν δρόμους για όλες μας» είπε. Η Νίκη Λυμπεράκη αποκάλυψε πως δεν δυσκ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα