Συγκίνησε η Ιωάννα Παππά: «Η μητέρα μου έφυγε από κορωνοϊό. Μιλήσαμε πριν μπει στην εντατική και ποτέ ξανά»

14:24 - 28/10/2022

Στην εκπομπή “The 2night show” το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε η Ιωάννα Παππά, η οποία παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στον Γρηγόρη Αρναούτογλου.Η ηθοποιός μίλησε, μάλιστα, για τον θάνατο της μητέρας της από κορονοϊό και δεν μπόρεσε να συγκρατήσει τη συγκίνηση της.«Έχουν συμβεί πάρα πολλά πράγματα τα τελευταία δύο χρόνια. Η μητέρα μου […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Παππά: Η μητέρα μου μπήκε στο νοσοκομείο με κορονοϊό- Μιλήσαμε λίγο πριν μπει στην εντατική και μετά ποτέ ξανά

Η γνωστή ηθοποιός Ιωάννα Παππά, καλεσμένη στην εκπομπή «The 2Night Show» του Γρηγόρη Αρναούτογλου, στον ANT1, μίλησε- μεταξύ άλλων- για την απώλεια της μητέρας της από κορονοϊό.Η γνωστή ηθοποιός Ιωάννα Παππά, καλεσμένη στην εκπομπή «The 2Night Show» του Γρηγόρη Αρναούτογλου, στον ANT1, μίλησε- μεταξύ άλλων- για την απώλεια της μητέρας της από κορονοϊό.Ειδικότερα, η Ιωάννα Παππά μίλησε πρώτη φορά για την απώλεια της μητέρας της: «Έχουν συμβεί πάρα πολλά πράγματα τα τελευταία δύο χρόνια. Η μητέρα μου έφυγε από κορονοϊό. Ήταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους