Κουμουτσάκος: «Είμαι Παναθηναϊκός αλλά αγαπάμε και… ΑΕΚ» (VID)

09:52 - 06/11/2022

Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Γιώργος Κουμουτσάκος, φιλοξενήθηκε το πρωί της Κυριακής στην εκπομπή του Γιώργου Αυτιά και σε αναφορά για το αποψινό ντέρμπι, τόνισε ότι ο ίδιος είναι Παναθηναϊκός αλλά αγαπάει και την… ΑΕΚ, χωρίς ωστόσο να δώσει παραπάνω εξηγήσεις. Ο Γιώργος Κουμουτσάκος καλεσμένος στην σημερινή εκπομπή του Γιώργου Αυτιά στο ΣΚΑΪ, αναφέρθηκε για […] The post Κουμουτσάκος: «Είμαι Παναθηναϊκός αλλά αγαπάμε και… ΑΕΚ» (VID) appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο aek1924.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κουμουτσάκος: «Περιμένουμε το ντέρμπι οι Παναθηναϊκοί – Αγαπάμε και ΑΕΚ βέβαια»

Το ντέρμπι Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (06/11, 19:30, LIVE από το Newsit.gr) έγινε θέμα συζήτησης και στην εκπομπή “Καλημέρα” του ΣΚΑΪ, με τον βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, Γιώργο Κουμουτσάκο, να εκφράζει την ανυπομονησία του για το παιχνίδι. Συζητώντας για την κακοκαιρία “EVA” στην Ελλάδα, ο Κουμουτσάκος τόνισε χαρακτηριστικά: «Να τελειώσει η κακοκαιρία για να γίνει και ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Κουμουτσάκος: «Περιμένουμε το ντέρμπι οι Παναθηναϊκοί – Αγαπάμε και ΑΕΚ βέβαια» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κουμουτσάκος: «Είμαι Παναθηναϊκός αλλά αγαπάμε και ΑΕΚ βέβαια» (vid)

Ο Αναπληρωτής Υπουργός Μεταναστευτικής Πολιτικής μίλησε για το ντέρμπι των «αιωνίων» τονίζοντας πως επιθυμεί να σταματήσει η κακοκαιρία για να διεξαχθεί ο αγώνας.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Κουμουτσάκος: «Είμαι Παναθηναϊκός αλλά αγαπάμε και ΑΕΚ βέβαια»

Ο Αναπληρωτής Υπουργός Μεταναστευτικής Πολιτικής μίλησε για το ντέρμπι των «αιωνίων» τονίζοντας πως επιθυμεί να σταματήσει η κακοκαιρία για να…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ aek1924.gr

Τα highlights της ΤΡΙΑΡΑΣ (VID)

Κλάμα Τερίμ: «Οι διαιτητές είναι περίεργοι σε αυτό το γήπεδο – Άξιζε τη νίκη η ΑΕΚ»

Ανάρτηση Original 21 για τον Μιχάλη: «Για σένα αδερφέ μας»

ΑΕΚ1924 TV: Live η συνέντευξη Τύπου του Αλμέιδα μετά τη μεγάλη νίκη (VID)

Σπόραρ: «Η ΑΕΚ κυριάρχησε και πήρε τη νίκη»

Πόνσε: «Είναι μία μεγάλη νίκη. Θέλαμε να δείξουμε τις προθέσεις μας»