Μαρία Διακοπαναγιώτου: «Έσπασε» μιλώντας για τη μητέρα της – «Ρε μαλ@@@, με κάνεις και κλαίω»

01:26 - 08/11/2022

Το βράδυ της Δευτέρας, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε για πρώτη φορά στο «The 2Night Show» τη To άρθρο Μαρία Διακοπαναγιώτου: «Έσπασε» μιλώντας για τη μητέρα της – «Ρε μαλ@@@, με κάνεις και κλαίω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Ρε μαλ…α με κάνεις και κλαίω»: «Έσπασε» μιλώντας για τη μητέρα της η Μαρία Διακοπαναγιώτου

Το βράδυ της Δευτέρας, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε για πρώτη φορά στο «The 2Night Show» τη Μαρία Διακοπαναγιώτου. Η ταλαντούχα ηθοποιός, σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές της συνεντεύξεις, αποκάλυψε άγνωστες πλευρές της επαγγελματικής και προσωπικής της ζωής. Η Μαρία Διακοπαναγιώτου συγκινήθηκε μιλώντας για την αγάπη που έλαβε από τη μητέρα της… «Δεν με ενόχλησε […] The post «Ρε μαλ…α με κάνεις και κλαίω»: «Έσπασε» μιλώντας για τη μητέρα της η Μαρία Διακοπαναγιώτου appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Ξέσπασε σε δάκρυα – «Με κάνεις και κλαίω»

Η ηθοποιός κλήθηκε να μιλήσει για τον χωρισμό των γωνιών της και λύγισε

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρία Διακοπαναγιώτου: «Έσπασε» για τη μαμά της - Με κάνεις και κλαίω

Η Μαρία Διακοπαναγιώτου μίλησε για το δέσιμο που έχει με τη μητέρα της και την αγάπη που έχει λάβει, μην…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Ξέσπασε σε κλάματα μιλώντας για τη μητέρα της – «Ρε μ@@@α με κάνεις και κλαίω»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε, για πρώτη φορά στο «The 2Night Show» της Δευτέρας (7/11) τη Μαρία Διακοπαναγιώτου. Η ταλαντούχα ηθοποιός, σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές της συνεντεύξεις, αποκάλυψε άγνωστες πλευρές της επαγγελματικής και προσωπικής της ζωής. Τα «νεύρα» που είχε ως παιδί, η φοβία για τον θάνατο, η αγχώδης διαταραχή που προσπαθεί να ξεπεράσει. «Στη δεύτερη καραντίνα δεν μπορούσα να κοιμηθώ ξυπνούσα και νόμιζα πως θα πεθάνει η μαμά μου και το σκυλί μου. Ο μόνος τρόπος να φύγεις από τη φοβία του θανάτου είναι να νιώσεις χορτασμένος, να νιώσεις πληρότητα. Αυτή η σκέψη μειώνει τη θλίψη». Ο πρώτος της ρόλος στη σειρά «Δέκα λεπτά κήρυγμα» και η επιθυμία της να παίξει σε τα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Έβαλε τα κλάματα στο The 2Night Show – «Ρε μ@@@α με κάνεις και κλαίω»

 Η Μαρία Διακοπαναγιώτου ήταν καλεσμένη στο «Τhe 2night show» και τον Γρηγόρη Αρναούτογλου το βράδυ της Δευτέρας 7/11. Η ταλαντούχα ηθοποιός μίλησε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Κατέρρευσε στον Αρναούτογλου – «Ρε μ@@@α με κάνεις και κλαίω»

Δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυα της η Μαρία Διακοπαναγιώτου, η οποία ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.Δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυα της η Μαρία Διακοπαναγιώτου, η οποία ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.Αφορμή στάθηκε η αναφορά στη μητέρα της. «Δεν νομίζω ότι με ενόχλησε ο χωρισμός των γονιών μου. Αν υπάρχει κάτι στο υποσυνείδητο, δεν το ξέρω. Σίγουρα ένας χωρισμός είτε είσαι 5 είτε 25 πονάει. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Διακοπαναγιώτου: Ξέσπασε σε κλάματα στον Αρναούτογλου – «Ρε μ…α με κάνεις και κλαίω»

Έντονα συναισθηματικά φορτισμένη ήταν η Μαρία Διακοπαναγιώτου στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Η ηθοποιός μίλησε για το […] The post Μαρία Διακοπαναγιώτου: Ξέσπασε σε κλάματα στον Αρναούτογλου – «Ρε μ…α με κάνεις και κλαίω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»