Κινήθηκε προς τη Λένα Δροσάκη ο Πέτρος Φιλιππίδης – Τον συγκράτησε η Ελπίδα Νίνου

11:58 - 25/11/2022

Για δεύτερη συνεδρίαση του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου συνεχίζει να καταθέτει η ηθοποιός Λένα Δροσάκη, με την ακροαματική διαδικασία να διεξάγεται σε εξαιρετικά υψηλούς τόνους με συνεχείς αντεγκλήσεις ανάμεσα στους συνηγόρους και τον Πέτρο Φιλιππίδη να ζητάει για πρώτη φορά να κάνει μία δήλωση. «Τόσο καιρό με προκαλούν για να έχω αυτή την αντίδραση. Δεν έχω ... Περισσότερα To άρθρο Κινήθηκε προς τη Λένα Δροσάκη ο Πέτρος Φιλιππίδης – Τον συγκράτησε η Ελπίδα Νίνου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κινήθηκε προς τη Λένα Δροσάκη ο Πέτρος Φιλιππίδης – Συνεχίζεται η δίκη

Για δεύτερη συνεδρίαση του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου συνεχίζει να καταθέτει η ηθοποιός Λένα Δροσάκη, με την ακροαματική διαδικασία να διεξάγεται σε εξαιρετικά υψηλούς τόνους με συνεχείς αντεγκλήσεις ανάμεσα στους συνηγόρους και τον Πέτρο Φιλιππίδη να ζητάει για πρώτη φορά να κάνει μία δήλωση.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κινήθηκε προς τη Λένα Δροσάκη ο Πέτρος Φιλιππίδης – Τον συγκράτησε η Ελπίδα Νίνου

Για δεύτερη συνεδρίαση του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου συνεχίζει να καταθέτει η ηθοποιός Λένα Δροσάκη, με την ακροαματική διαδικασία να διεξάγεται σε εξαιρετικά υψηλούς τόνους με συνεχείς αντεγκλήσεις ανάμεσα στους συνηγόρους και τον Πέτρο Φιλιππίδη να ζητάει για πρώτη φορά να κάνει μία δήλωση. «Τόσο καιρό με προκαλούν για να έχω αυτή την αντίδραση. Δεν έχω μιλήσει δυο χρόνια. Προκαλούν το […] The post Κινήθηκε προς τη Λένα Δροσάκη ο Πέτρος Φιλιππίδης – Τον συγκράτησε η Ελπίδα Νίνου appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι