Βίκυ Σταυροπούλου: «Έχω χάσει την όσφρησή μετά τον κορονοϊό»

21:04 - 26/11/2022

Πιστή στο τηλεοπτικό της ραντεβού μέσα από το J2US βρέθηκε η Βίκυ Σταυροπούλου το βράδυ του Σαββάτου στο πρόγραμμα του Alpha. […] The post Βίκυ Σταυροπούλου: «Έχω χάσει την όσφρησή μετά τον κορονοϊό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Σταυροπούλου: «Μετά τον κορωνοϊό έχω χάσει την όσφρησή μου, αλλά δυστυχώς όχι τη γεύση»

Με νέο live επέστρεψε το βράδυ του Σαββάτου 26/11 το J2US με τους διαγωνιζόμενους να δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό στις εμφανίσεις τους. Λίγο πριν την έναρξη, η Βίκυ Σταυροπούλου πήρε τον λόγο και θέλησε να μοιραστεί τα όσα της “άφησε” ο κορωνοϊός με αφορμή την εμφάνιση της Αφροδίτης Γεροκωνσταντή και του Παναγιώτη Ραφαηλίδη. Συγκεκριμένα, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βίκυ Σταυροπούλου: «Έχω χάσει την όσφρησή μετά τον κορονοϊό»

Με αφορμή την εμφάνιση της Αφροδίτης Γεροκωνσταντή και του Παναγιώτη Ραφαηλίδη στο J2US, η Βίκυ Σταυροπούλου θέλησε να μοιραστεί όσα της άφησε ο κορονοϊός.Με αφορμή την εμφάνιση της Αφροδίτης Γεροκωνσταντή και του Παναγιώτη Ραφαηλίδη στο J2US, η Βίκυ Σταυροπούλου θέλησε να μοιραστεί όσα της άφησε ο κορονοϊός.H Βίκυ Σταυροπούλου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «Ξέρετε τι απολαμβάνω σε εσάς; Την χαρά σας. Επειδή αριβώς εκτιμάμε όλες τις προσπάθειες των παιδιών, είναι πολύ ωραίο ρε παιδί μου να βλέπεις ανθρώπους που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βίκυ Σταυροπούλου: «Μετά τον κορονοϊό έχασα την όσφρησή μου»

Με νέο live επέστρεψε το βράδυ του Σαββάτου 26/11 το J2US με τους διαγωνιζόμενους να δίνουν To άρθρο Βίκυ Σταυροπούλου: «Μετά τον κορονοϊό έχασα την όσφρησή μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»