Ελένη Μενεγάκη για Δέσποινα Βανδή: «Νιώθω ότι τώρα τη γνωρίζω»

14:14 - 28/11/2022

Τη συνέντευξη της Δέσποινας Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου σχολίασαν το μεσημέρι της Δευτέρας 28/11 η Ελένη To άρθρο Ελένη Μενεγάκη για Δέσποινα Βανδή: «Νιώθω ότι τώρα τη γνωρίζω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη για Δέσποινα Βανδή: «Νιώθω ότι τώρα τη γνωρίζω»

Τη συνέντευξη της Δέσποινας Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου σχολίασαν το μεσημέρι της Δευτέρας 28/11 η Ελένη Μενεγάκη και η ομάδα της...

Διαβάστε το στο Zougla

Βασίλης Μπισμπίκης για Δέσποινα Βανδή: «Το αστέρι μου»

Αχώριστοι ο Βασίλης Μπισμπίκης και η Δέσποινα ΒανδήΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μενεγάκη για Βανδή: «Νιώθω ότι τώρα τη γνωρίζω»

Το περασμένο Σαββατοκύριακο η Δέσποινα Βανδή παραχώρησε μία συνέντευξη στη Μαρία Μπακοδήμου, μιλώντας για την πορεία της στη μουσική, τη σχέση με τα παιδιά της, τις παιδικές της αναμνήσεις αλλά και την αγάπη που νιώθει ότι δεν εισέπραξε.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελένη Μενεγάκη για Δέσποινα Βανδή: «Νιώθω ότι τώρα τη γνωρίζω»

Τη συνέντευξη της Δέσποινας Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου σχολίασαν το μεσημέρι της Δευτέρας 28/11 η Ελένη Μενεγάκη και η ομάδα της. Τη συνέντευξη της Δέσποινας Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου σχολίασαν το μεσημέρι της Δευτέρας 28/11 η Ελένη Μενεγάκη και η ομάδα της. Η παρουσιάστρια του Mega τόνισε πως αισθάνεται ότι τώρα γνωρίζει την τραγουδίστρια. Συγκεκριμένα, η Ελένη Μενεγάκη είπε αρχικά πως «βγήκε στη Μαρία Μπακοδήμου και λες “εντάξει τώρα τι θα πει;” και πάλι φωτίζει ένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη για Δέσποινα Βανδή: «Κάθε φορά νιώθω ότι την πλησιάζω και παραπάνω»

Τη συνέντευξη που έδωσε η Δέσποινα Βανδή στη Μαρία Μπακοδήμου σχολίασε η Ελένη Μενεγάκη στον αέρα της εκπομπής της. Η […] The post Ελένη Μενεγάκη για Δέσποινα Βανδή: «Κάθε φορά νιώθω ότι την πλησιάζω και παραπάνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Βασίλης Μπισμπίκης για Δέσποινα Βανδή: “Το αστέρι μου”

Η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης είναι ένα από τα πιο ερωτευμένα ζευγάρια της εγχώριας showbiz. Τόσο με τις δηλώσεις που κάνουν στα ΜΜΕ, όσο και με τις αναρτήσεις τους στα social media δείχνουν ότι ζουν τον απόλυτο έρωτα και διανύουν την πιο όμορφη περίοδο της ζωής τους. Μόλις την περασμένη Παρασκευή η Δέσποινα […] The post Βασίλης Μπισμπίκης για Δέσποινα Βανδή: “Το αστέρι μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Μενεγάκη για Βανδή: "Νιώθω ότι τώρα τη γνωρίζω"

"Κάθε συνέντευξή της, με κάνει αισθάνομαι ακόμα περισσότερο θετικά αισθήματα για εκείνη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του

Τατιάνα Λύγαρη: «Διευθυντής θεάτρου ήπιε κόκκινο κρασί από το γοβάκι μου»