Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα στη Φαίη Σκορδά και με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα»

13:56 - 29/11/2022

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου πέρασε από το «ψυχογράφημα» στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου αποκάλυψε και μερικές άγνωστες πτυχές του εαυτού […] The post Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα στη Φαίη Σκορδά και με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα στη Φαίη Σκορδά και με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα»

Απίστευτη αποκάλυψη!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Πήγα καλεσμένη στη Σκορδά κι είπε με χαρά υποδεχτείτε την Πηνελόπη Πλάκα

“Το πιο όμορφο πράγμα στη δουλειά μου είναι οι στιγμές που ξεχνάς ότι είσαι εσύ κρατάνε λίγα δευτερόλεπτα και είναι σαν να πετάς” ανέφερε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου. Από το ψυχογράφημα της εκπομπής Πρωίαν σε είδον πέρασε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου, η οποία μίλησε για ένα αστείο περιστατικό που είχε τύχει, όταν είχε πάει καλεσμένη στην Φαίη ... Περισσότερα To άρθρο Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Πήγα καλεσμένη στη Σκορδά κι είπε με χαρά υποδεχτείτε την Πηνελόπη Πλάκα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Η επική στιγμή στο πλατό της Σκορδά και το λάθος με το όνομά της

Δείτε το βίντεο!

Διαβάστε το στο in.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου για Φαίη Σκορδά: «Έχω πάει καλεσμένη και λέει: “τώρα υποδεχτείτε την Πηνελόπη Πλάκα”»

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν», αναφέρθηκε στην προσωπική αλλά και την επαγγελματική της ζωή. «Η μεγαλύτερή μου δύναμη είναι η ενσυναίσθησή μου. Η μεγαλύτερη μου αδυναμία είναι τα παιδιά μου. Το πιο όμορφο πράγμα στη δουλειά μου είναι οι στιγμές που ξεχνάς ότι είσαι εσύ κρατάνε λίγα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα καλεσμένη στη Φαίη Σκορδά και με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα»

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου πέρασε από το «ψυχογράφημα» στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου αποκάλυψε και μερικές άγνωστες πτυχές του εαυτού της.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα στη Φαίη Σκορδά και με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα»

Καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά η Πηνελόπη Αναστασοπούλου πέρασε από το «ψυχογράφημα» στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου αποκάλυψε και μερικές άγνωστες πτυχές του εαυτού της.Καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά η Πηνελόπη Αναστασοπούλου πέρασε από το «ψυχογράφημα» στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου αποκάλυψε και μερικές άγνωστες πτυχές του εαυτού της.«Είμαι ενοχική και αυτό δεν μου αρέσει. Η μεγαλύτερή μου δύναμη είναι η ενσυναίσθησή μου. Η μεγαλύτερη μου αδυναμία είναι τα παιδιά μου. Το πιο όμορφο πράγμα στη δουλειά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα Καλεσμένη στη Φαίη Σκορδά και με προσφώνησε ως Πηνελόπη Πλάκα»

Η κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» συνάντησε την Πηνελόπη Αναστασοπούλου η οποία απάντησε To άρθρο Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα Καλεσμένη στη Φαίη Σκορδά και με προσφώνησε ως Πηνελόπη Πλάκα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: "Είχα πάει καλεσμένη στην Σκορδά και είπε με χαρά, ας υποδεχτούμε την Πηνελόπη Πλάκα" [Βίντεο]

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου πέρασε από το ψυχογράφημα της εκπομπής "Πρωίαν σε είδον".

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Πήγα στη Φαίη Σκορδά και με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα»

Η ηθοποιός αποκάλυψε άγνωστες πτυχές του εαυτού της και ένα αστείο περιστατικό

Διαβάστε το στο news.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: «Η Φαίη Σκορδά με παρουσίασε ως… Πηνελόπη Πλάκα»

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου πέρασε από το «ψυχογράφημα» στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», όπου αποκάλυψε μερικές άγνωστες πτυχές του εαυτού της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»